Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„PROJEKTOR – wolontariat studencki”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„PROJEKTOR – wolontariat studencki”"— Zapis prezentacji:

1 „PROJEKTOR – wolontariat studencki”
„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Stowarzyszenie KLANZA.

2 O co chodzi? „PROJEKTOR - wolontariat studencki” to przestrzeń dla Twojego twórczego działania, miejsce, w którym swoją energię i zainteresowania możesz zamienić na kreatywne projekty edukacyjne. Naszym celem jest dotarcie do dzieci i młodzieży z małych miejscowości z aktywnością i wiedzą studentów, którzy przekazują pozytywne wzorce osobowe i swoją postawą zachęcają uczniów do dalszego rozwoju.

3 Co ja mogę zrobić? Opracować własny autorski pomysł na projekt edukacyjny Podjąć wyzwanie i przeżyć przygodę Odkryć najdalsze zakątki Polski Przekazać młodszym swoją wiedzę i zainteresowania Poznać studentów z całego kraju Świetnie się bawić!

4 Jak to działa? Czyli zasady Programu.
Rejestrujesz się w elektronicznej bazie wolontariuszy na projektor.org.pl Zbierasz grupę i razem wymyślacie swój projekt, a następnie rejestrujecie go w bazie. Umawiacie się ze szkołą, która zainteresuje się Waszym pomysłem. Jedziecie na projekt!

5

6 Typy projektów Projekt SYSTEMATYCZNY
3 spotkania wolontariuszy z uczniami, ta sama grupa uczestników, co najmniej 2 godziny dydaktyczne, cykl realizacji projektu musi być krótszy niż 6 tygodni, a dłuższy niż dwa tygodnie, od 2 do 3 osób.

7 Typy projektów Projekt WAKACYJNY
kilkudniowy pobyt wolontariuszy w szkole, co najmniej 5 spotkań realizowanych przez kolejne dni robocze, 5 godzin dydaktycznych w ciągu jednego dnia, grupy liczące od 2 do 5 osób.

8

9 Jak nas znaleźć? Biuro Programu w Lublinie Regionalni Koordynatorzy
Darmowa infolinia Strona Programu projektor.org.pl Społeczność Programu inspiruj.pl

10 projektor.org.pl

11 Inspiruj.pl

12 Zapraszamy!

13


Pobierz ppt "„PROJEKTOR – wolontariat studencki”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google