Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1 PROJEKTOR – wolontariat studencki PROJEKTOR – wolontariat studencki to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Stowarzyszenie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1 PROJEKTOR – wolontariat studencki PROJEKTOR – wolontariat studencki to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Stowarzyszenie."— Zapis prezentacji:

1 1 PROJEKTOR – wolontariat studencki PROJEKTOR – wolontariat studencki to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Stowarzyszenie KLANZA.

2 2 O co chodzi? PROJEKTOR - wolontariat studencki to przestrzeń dla Twojego twórczego działania, miejsce, w którym swoją energię i zainteresowania możesz zamienić na kreatywne projekty edukacyjne. Naszym celem jest dotarcie do dzieci i młodzieży z małych miejscowości z aktywnością i wiedzą studentów, którzy przekazują pozytywne wzorce osobowe i swoją postawą zachęcają uczniów do dalszego rozwoju.

3 3 Co ja mogę zrobić? Opracować własny autorski pomysł na projekt edukacyjny Podjąć wyzwanie i przeżyć przygodę Odkryć najdalsze zakątki Polski Przekazać młodszym swoją wiedzę i zainteresowania Poznać studentów z całego kraju Świetnie się bawić!

4 4 Jak to działa? Czyli zasady Programu. 1.Rejestrujesz się w elektronicznej bazie wolontariuszy na projektor.org.pl 2.Zbierasz grupę i razem wymyślacie swój projekt, a następnie rejestrujecie go w bazie. 3.Umawiacie się ze szkołą, która zainteresuje się Waszym pomysłem. 4.Jedziecie na projekt!

5 5

6 6 Typy projektów Projekt SYSTEMATYCZNY –3–3 spotkania wolontariuszy z uczniami, –t–ta sama grupa uczestników, –c–co najmniej 2 godziny dydaktyczne, –c–cykl realizacji projektu musi być krótszy niż 6 tygodni, a dłuższy niż dwa tygodnie, –o–od 2 do 3 osób.

7 7 Projekt WAKACYJNY –k–kilkudniowy pobyt wolontariuszy w szkole, –c–co najmniej 5 spotkań realizowanych przez kolejne dni robocze, –5–5 godzin dydaktycznych w ciągu jednego dnia, –g–grupy liczące od 2 do 5 osób.

8 8

9 9 Jak nas znaleźć? Biuro Programu w Lublinie Regionalni Koordynatorzy Darmowa infolinia 0 800 444 131 Strona Programu projektor.org.pl Społeczność Programu inspiruj.pl

10 10 projektor.org.pl

11 11 Inspiruj.pl

12 12 Zapraszamy!

13 13


Pobierz ppt "1 PROJEKTOR – wolontariat studencki PROJEKTOR – wolontariat studencki to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Stowarzyszenie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google