Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Seria dla dzieci Marta Naplocha III D Noddy Pajacyk Noddy mieszka w krainie zabawek gdzie ma dużo przyjaciół.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Seria dla dzieci Marta Naplocha III D Noddy Pajacyk Noddy mieszka w krainie zabawek gdzie ma dużo przyjaciół."— Zapis prezentacji:

1

2 Seria dla dzieci Marta Naplocha III D

3

4 Noddy Pajacyk Noddy mieszka w krainie zabawek gdzie ma dużo przyjaciół.

5 Jego pies Bampi i Noddy

6 Przyjaciele Noddyego Miś Tessy Małpka Marta Piesek Bampi

7 Zawsze pakują się w kłopoty.

8 Noddy, Misia Tesia i latawiec Pewnego wietrznego dnia Noddy i Misia Tesia puszczali na łące latawiec. Ale latawiec uciekł, a na Miasteczko Zabawek spadł dziwny deszcz. Tylko Noddy i Misia Tesia mogą wyjaśnić jego tajemnicę!

9 Noddy i nowa taksówka Dwa złośliwe gobliny chcą być taksówkarzami, tak jak Noddy. Mało tego! Rzucają czar na samochód Noddyego. Policjant Plod musi zamknąć Noddyego i jego auto w więzieniu. Na szczęście Wielkouchy też zna czary...

10 Magiczny proszek Co się dzieje? Złośliwe gobliny rozdają za darmo Magiczny Proszek. Czy naprawdę chcą pomóc mieszkańcom Miasteczka Zabawek, czy też jest to ich nowa psota? Na szczęście piesek Bampi pomoże Noddyemu zdjąć z Zabawek zły czar.

11 Noddy i Czarodziejska Tęcza Noddy i Miś Tubiś szukają na końcu tęczy garnka ze złotem. Ale to czarodziejska tęcza, więc czeka ich wiele niespodzianek! Nie przeraża ich nawet to, że muszą polecieć samolotem aż do Ciemnego Lasu.

12 Noddy! Trzymaj kapelusz! W Miasteczku Zabawek jest bardzo wietrzny dzień i Wielkouchy ma kłopoty. Noddy, chcąc go rozweselić, urządza przyjęcie. Ale po drodze do domku Wielkouchego w samochodzie zabrakło benzyny. Co zrobi Noddy, żeby zdążyć na przyjęcie.

13 Noddy się przeprowadza Noddyemu jest nudno. Postanawia znaleźć lepsze miejsce do zamieszkania. Zabiera więc swój domek na wycieczkę po Miasteczku Zabawek. Wkrótce okazuje się, że wcale niełatwo jest znaleźć dobre miejsce…

14


Pobierz ppt "Seria dla dzieci Marta Naplocha III D Noddy Pajacyk Noddy mieszka w krainie zabawek gdzie ma dużo przyjaciół."

Podobne prezentacje


Reklamy Google