Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PANI BARBARA PRZYJACIEL LASU. Nasza szkoła mieści się na parterze budynku Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. W ”Leśniku” od 1989r. pracuje Pani Barbara.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PANI BARBARA PRZYJACIEL LASU. Nasza szkoła mieści się na parterze budynku Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. W ”Leśniku” od 1989r. pracuje Pani Barbara."— Zapis prezentacji:

1 PANI BARBARA PRZYJACIEL LASU

2 Nasza szkoła mieści się na parterze budynku Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. W ”Leśniku” od 1989r. pracuje Pani Barbara Magdziarz, która jest nauczycielem ekologii. Właśnie tą panią uważamy za przyjaciela lasu.

3 Czy życie lasu jest dla pani tylko pracą, a może też i pasją ? Jeśli ktoś zostaje leśnikiem, robi to z zamiłowania do przyrody. W moim zawodzie ważna jest tradycja, czyli przekazywanie pasji z pokolenia na pokolenie.

4 Jestem nauczycielem -przewodnikiem. Moim zadaniem jest pomóc uczniom nauczyć kochać las i jak go szanować. Na czym polega pani zawód ?

5 Na czym polegają pani wyjazdy z młodzieżą do lasu? Jeździmy do lasu, żeby nauczyć się tam pracować. Nauczyć się jak dbać o las, aby był piękny.

6  „Z ekologią za pan brat”  „ Raport o stanie środowiska w miejscu zamieszkania lub nauki”  „ Język angielski i ekologia”  „Młody reporter dla środowiska” Uczniowie pani Basi zostali laureatami konkursów przyrodniczych m.in.:

7 Pani Barbara rozwija talenty uczniów

8 Podczas swojej wieloletniej pracy Pani Barbara odnosiła i odnosi wiele sukcesów, za które była wielokrotnie nagradzana.

9 Panią Barbarę wybrałyśmy na przyjaciela lasu, ponieważ: Zajmuje się lasem nie tylko z obowiązku, ale też i z pasji. Kształtuje nowe pokolenia leśników. Daje przykład swoją postawą innym.

10 Podczas Dni Drzewa w naszej szkole uczyła nas pielęgnacji drzew i krzewów, opowiadała o pięknie lasu i jego znaczeniu dla każdego człowieka. Dziękujemy Pani Basiu !


Pobierz ppt "PANI BARBARA PRZYJACIEL LASU. Nasza szkoła mieści się na parterze budynku Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. W ”Leśniku” od 1989r. pracuje Pani Barbara."

Podobne prezentacje


Reklamy Google