Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAPACH W BIURZE WWW.TOPFIRE.PL. Polacy raczej nie zastanawiają się, jak pachnie w ich biurach. Od dawna robią to natomiast mieszkańcy Europy Zachodniej,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAPACH W BIURZE WWW.TOPFIRE.PL. Polacy raczej nie zastanawiają się, jak pachnie w ich biurach. Od dawna robią to natomiast mieszkańcy Europy Zachodniej,"— Zapis prezentacji:

1 ZAPACH W BIURZE WWW.TOPFIRE.PL

2 Polacy raczej nie zastanawiają się, jak pachnie w ich biurach. Od dawna robią to natomiast mieszkańcy Europy Zachodniej, USA, Kanady i Japonii. I dobrze na tym wychodzą. Tam aromaterapię stosuje się w firmach od wielu już lat, zresztą z bardzo dobrym skutkiem, co potwierdzają badania. WWW.TOPFIRE.PL

3 W JAPONII ODKRYTO NA PRZYKŁAD, IŻ ROZPYLENIE W POMIESZCZENIACH BIUROWYCH OLEJKU CYTRYNOWEGO WWW.TOPFIRE.PL powoduje zmniejszenie ilości błędów popełnianych przez pracowników obsługujących komputer aż o 54%.

4 Inne badania prowadzone również w Japonii wykazały, że zapach jaśminu WWW.TOPFIRE.PL stymuluje aktywność mózgu,

5 aromat lawendy WWW.TOPFIRE.PL wywołuje efekt uspokojenia aktywności mózgu

6 na koncentrację korzystnie wpływa również olejek miętowy WWW.TOPFIRE.PL łagodzi zmęczenie umysłowe i dodatkowo jest pomocny przy bólach głowy.

7 Wprowadzenie aromaterapii do firmy znacząco polepsza atmosferę i efekty pracy. Dobrze wiedzą o tym te firmy, które systematycznie stosują terapię zapachem. WWW.TOPFIRE.PL

8 Zapachy można podzielić się na trzy grupy: WWW.TOPFIRE.PL zapachy głowy, np. grejpfrut – powodują lepsze ukrwienie, a tym samym pobudzenie mózgu; dlatego właśnie ten rodzaj zapachów jest najbardziej przydatny w biurze, gdyż zwiększa koncentrację i niweluje zmęczenie umysłowe, zapachy serca, np. tymianek - pozytywnie wpływają na relacje międzyludzkie, zapachy o nucie korzenia - działają na strefę przyjemności i samoakceptacji, dlatego często wykorzystywane są w roli afrodyzjaków.

9 8 kropli olejku z drzewa sandałowego 5 kropli olejku z palmarosy 4 krople olejku cytrynowego 3 krople olejku z szałwii muszkatołowej WWW.TOPFIRE.PL Oto kilka przykładów samodzielnego połączenia olejków:

10 3 krople olejku z mięty pieprzowej 2 krople olejku rozmarynowego 5 kropli olejku z palmarosy WWW.TOPFIRE.PL Oto kilka przykładów samodzielnego połączenia olejków:

11 5 kropli olejku grejpfrutowego 5 kropli olejku z bazylii WWW.TOPFIRE.PL Oto kilka przykładów samodzielnego połączenia olejków:

12 10 kropli olejku z gałki muszkatołowej 8 kropli olejku z drzewa sandałowego 12 kropli olejku z liści pomarańczy (petitgrain) 5 kropli olejku z mandarynki WWW.TOPFIRE.PL Oto kilka przykładów samodzielnego połączenia olejków:

13 Dziękuję za uwagę WWW.TOPFIRE.PL


Pobierz ppt "ZAPACH W BIURZE WWW.TOPFIRE.PL. Polacy raczej nie zastanawiają się, jak pachnie w ich biurach. Od dawna robią to natomiast mieszkańcy Europy Zachodniej,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google