Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wiesz co jesz! W Cucinie można zobaczyć smaki, usłyszeć zapachy i podotykać świeżości. Poczuć tętno Kuchni – bo tu ona żyje. Ludźmi, którzy ją tworzą i.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wiesz co jesz! W Cucinie można zobaczyć smaki, usłyszeć zapachy i podotykać świeżości. Poczuć tętno Kuchni – bo tu ona żyje. Ludźmi, którzy ją tworzą i."— Zapis prezentacji:

1 Wiesz co jesz! W Cucinie można zobaczyć smaki, usłyszeć zapachy i podotykać świeżości. Poczuć tętno Kuchni – bo tu ona żyje. Ludźmi, którzy ją tworzą i naturą, której się podporządkowują. To natura wyznacza bowiem pojawiające się w karcie propozycje. Menu zmienia się wraz z porami roku. Inaczej smakuje lato od jesieni, czego innego potrzebujemy wiosną, czym innym obdarza nas zima. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w Cucinie dania są przygotowane wyłącznie ze świeżych, sezonowych produktów. Pragniemy rozpowszechniać ideę „ wiem, co jem ”, dlatego Goście w naszych delikatesach mogą kupić składniki, na kanwie których powstały ich ulubione posiłki. A przede wszystkim zapytać kucharzy, jak z nich skorzystać. Bo w prawdziwej Kuchni dużo rozmawia się o tym, co nas syci i daje rozkosz. Chęć dostarczania gościom niezapomnianych, wielozmysłowych doznań organizuje myślenie o jedzeniu szefa kuchni – Ernesta Jagodzińskiego, dla którego gotowanie jest połączeniem filozofii, psychologii i zabawy. Najchętniej zrezygnowałby z tworzenia menu, zdając się na nastrój chwili, dostępność składników i dziecięcą spontaniczność w odkrywaniu smaków i kształtów. Skoro już istnieje karta dań w Cucinie, zgodnie ze starożytnym dictum, będzie ona rzeką, do której nigdy nie wchodzi się dwa razy.

2 Deli Cucina to kuchnia, której uzupełnieniem są także delikatesy Deli oferujące wyjątkowe propozycje produktów z Włoch czy Hiszpanii, oraz produkty ekologiczne. Promujemy ideę „ Wiesz co jesz ”, która jest doceniana i wprowadzana w życie przez naszych gości jedzących świadomie. Filozofia Cuciny nie kończy się bowiem na talerzu, ale na nas samych.

3 Restauracja jest czynna już od bardzo wczesnych godzin, gdyż bardzo popularne stały się śniadania biznesowe, na które nasi goście przyjeżdżają przed rozpoczęciem dnia w biurze. Karta lunchowa aktualizowana jest każdego miesiąca, oferując najlepsze kuchenne pomysły i inspirując do przemierzania kulinarnych szlaków z basenu morza śródziemnego. Regularnie restauracja proponuje w menu specjalne limitowane uczty dla podniebienia, czyniąc sobotnie wieczory idealną okazją do spędzenia czasu z przyjaciółmi. Co ważne Cucina jest też restauracją rodzinną. Dla najmłodszych przewidziane zostało osobne menu oraz kącik zabaw. Niedzielne brunche są świetną okazją do fantastycznego spędzenia czasu z najbliższymi i rozkoszowania się najlepszą śródziemnomorską kuchnią przez wiele godzin. Mówi się, że nie ma dobrej kuchni bez dobrej pizzy, a nasza jest najlepsza. Wypiekana w piecu na drewno, ujmuje w pełni i smakiem jak i zapachem. Cienkie ciasto z najlepszych mąk znalazło uznanie u wielu krytyków, plasując pizzę Cuciny na bardzo wysokiej pozycji. Wiesz z kim jesz!

4


Pobierz ppt "Wiesz co jesz! W Cucinie można zobaczyć smaki, usłyszeć zapachy i podotykać świeżości. Poczuć tętno Kuchni – bo tu ona żyje. Ludźmi, którzy ją tworzą i."

Podobne prezentacje


Reklamy Google