Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zaprasza Internat ZSZ PBO

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zaprasza Internat ZSZ PBO"— Zapis prezentacji:

1 Zaprasza Internat ZSZ PBO
LOKALIZACJA woj. Lubuskie Zielona Góra ul. Botaniczna 75 tel. (68) /03

2 Zapraszamy Państwa do odnowionego wnętrza naszego Internatu
Internat ZSZ PBO Zapraszamy Państwa do odnowionego wnętrza naszego Internatu

3 Internat ZSZ PBO Pokoje mieszkalne

4 Internat ZSZ PBO Pokoje gościnne z łazienką

5 Internat ZSZ PBO Stołówka Mieści się tu w pełni wyposażona kuchnia i przestronna stołówka, która oferuje trzy smaczne posiłki dziennie. A jej specjalnością są tradycyjne polskie dania takie jak gołąbki , krokiety oraz naleśniki.

6 Internat ZSZ PBO Zaplecze sportowe
W godzinach popołudniowych w dyspozycji jest sala gimnastyczna w szkole wraz z szatniami. Istnieje również możliwość skorzystania z boiska trawiastego.

7 Internat ZSZ PBO Świetlica Stanowi ona miejsce dla spotkań z ciekawymi ludźmi, organizacji konkursów i zabaw integracyjnych. Może być również doskonałym centrum konferencyjnym dając możliwość prowadzenia prelekcji, szkoleń czy spotkań o różnym charakterze i wielkości.

8 Internat ZSZ PBO Sanitariaty Placówka wyposażona jest w nowoczesne i estetyczne łazienki oraz sanitariaty.

9 Internat ZSZ PBO Infrastruktura dla osób niepełnosprawnych
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych gości placówka przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

10 Internat ZSZ PBO Infrastruktura Jest to obiekt monitorowany i wyposażony w nowoczesny system oddymiania zamknięć drzwiowych ogniowych oraz wydzieleń przeciwpożarowych.

11 Internat ZSZ PBO Baza noclegowa
W okresie ferii zimowych i wakacji zapraszamy do naszej placówki większe zorganizowane grupy (do 120 osób). Zapewniamy tanią bazę noclegową, smaczne domowe posiłki i możliwość skorzystania z bazy sportowo – rekreacyjnej. Oferujemy : 2 i 3 – osobowe pokoje z łazienką o podwyższonym standardzie oraz podstawowe 4 – osobowe pokoje mieszkalne.

12 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Internat ZSZ PBO SERDECZNIE ZAPRASZAMY Możliwość rezerwacji i aktualne informacje znajdziecie Państwo: ~ pod numerami telefonu (068) kierownik internatu (068) sekretariat ZSZ PBO ~ na stronie

13 Internat ZSZ PBO Odwiedzając naszą placówkę mają Państwo możliwość spędzić czas na spacerach w zalesionych pobliskich terenach, skorzystać z pobliskiego kąpieliska w Ochli, a wieczorem spotkać się wspólnie przy ognisku czy grillu.


Pobierz ppt "Zaprasza Internat ZSZ PBO"

Podobne prezentacje


Reklamy Google