Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Poczucie komfortu. Poczucie komfortu to nie tylko wygoda ale także. Poczucie bezpieczeństwa i bycie wśród ludzi, do których masz zaufanie. Wytrwałość.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Poczucie komfortu. Poczucie komfortu to nie tylko wygoda ale także. Poczucie bezpieczeństwa i bycie wśród ludzi, do których masz zaufanie. Wytrwałość."— Zapis prezentacji:

1 Poczucie komfortu

2 Poczucie komfortu to nie tylko wygoda ale także. Poczucie bezpieczeństwa i bycie wśród ludzi, do których masz zaufanie. Wytrwałość i dyscyplina mogą nadrobić nasze braki, musimy jednak chcieć poznać własne słabości i umieć skorzystać z pomocy innych. Proces uczenia się może odbywać się tylko wtedy, gdy zaspokojone są potrzebą emocjonalnego bezpieczeństwa nauczycieli i uczniów.

3 Kiedy w klasie jest przyjazna atmosfera łatwiej się uczy Łatwiej się uczy przy wygodnym miejscu Normalne jest to, że człowiek robi błędy

4 Trzeba mieć pewność, że w klasie można wyrażać swoje uczucia Nie powinno się śmiać z cudzych uczuć bo można w ten sposób zranić kogoś Rany psychiczne mogą mocniej zranić niż rany fizyczne


Pobierz ppt "Poczucie komfortu. Poczucie komfortu to nie tylko wygoda ale także. Poczucie bezpieczeństwa i bycie wśród ludzi, do których masz zaufanie. Wytrwałość."

Podobne prezentacje


Reklamy Google