Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Odpowiedzialność zawodowa nauczycieli w kontekście efektywności uczenia się uczniów. Granice i perspektywy. Małgorzata Taraszkiewicz Grupa Edukacyjna 21.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Odpowiedzialność zawodowa nauczycieli w kontekście efektywności uczenia się uczniów. Granice i perspektywy. Małgorzata Taraszkiewicz Grupa Edukacyjna 21."— Zapis prezentacji:

1 Odpowiedzialność zawodowa nauczycieli w kontekście efektywności uczenia się uczniów. Granice i perspektywy. Małgorzata Taraszkiewicz Grupa Edukacyjna 21

2 Nauczyciele ok osób

3 Rodzice ~ osób?

4 Uczniowie ~ osób

5 W problemy edukacji zaangażowanych jest około 30% ludzi w Polsce

6 Efekty?

7 Efekty - metaforycznie jak sieć polskich autostrad

8 Wszyscy są zmęczeni

9 Co robić? Co można zrobić? Co i kto ma zrobić?

10 Współpraca… współodpowiedzialność…

11 Z praktyki szkolno-domowej: Jeżeli rodzic odrabia lekcje ze wszystkich przedmiotów – dlaczego aż tylu profesjonalistów uczy dziecko?

12 Czy rodzic po pracy ma się zajmować pomaganiem dziecku w lekcjach czy realizować rodzinne cele wychowawcze? Z praktyki szkolno-domowej:

13 PP – Palący Problem!

14 Jakie są granice odpowiedzialności każdej ze stron? Które CELE są oddzielne, a które wspólne? Z praktyki szkolno-domowej:

15 Nauczyciel pod mostem

16 TOC A Cloud

17 Bardzo dziękuję za współpracę!


Pobierz ppt "Odpowiedzialność zawodowa nauczycieli w kontekście efektywności uczenia się uczniów. Granice i perspektywy. Małgorzata Taraszkiewicz Grupa Edukacyjna 21."

Podobne prezentacje


Reklamy Google