Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

.. Cyfryzacja szkoły? Co to znaczy? Cyfryzacja to wykorzystywanie nowoczesnych technologii przez uczniów i nauczycieli podczas lekcji oraz wykonywanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ".. Cyfryzacja szkoły? Co to znaczy? Cyfryzacja to wykorzystywanie nowoczesnych technologii przez uczniów i nauczycieli podczas lekcji oraz wykonywanie."— Zapis prezentacji:

1 .

2 Cyfryzacja szkoły? Co to znaczy? Cyfryzacja to wykorzystywanie nowoczesnych technologii przez uczniów i nauczycieli podczas lekcji oraz wykonywanie za ich pomocą zadań domowych.

3 Czy zauważyliśmy zmiany wyposażeniu szkoły? W szkole mamy nowe tablice interaktywne. Na zajęciach wykorzystujemy laptopy z projektu Cyfrowa Szkoła.

4 Wprowadzenie jakich zmian umożliwiło pozyskanie nowym pomocy dydaktycznych? - więcej lekcji z użyciem technologii TIK prowadzonych przez nauczycieli, - możliwość uzyskania oceny celującej za wykonanie projektów multimedialnych, - możliwość przygotowywania materiałów na lekcję i zaprezentowania ich (stosowanie metody odwróconej lekcji).

5 Jak zmieniły się relacje z nauczycielami? - z nauczycielami możemy kontaktować się po przez pocztę elektroniczną.

6 Jak zmienił się sposób wykorzystywania komputera? - częściej wykorzystujemy komputer do wykonywania zadań domowych, przygotowywania do lekcji i nauki, - stworzyliśmy zasady wykorzystywania sprzętu (Kodeks 2.0).

7 Jak zmienił się wizerunek szkoły w Internecie? - ciągle rozwija się szkolna strona internetowa, - uczniowie naszej szkoły prowadzili blog w projekcie Szkoła z Klasą 2.0, otrzymując w nagrodę dwie odznaki (www.blogiceo.nq.pl/spkw), - profil szkoły pojawił się na popularnym portalu społecznościowym (www.facebook.com/pspkw).


Pobierz ppt ".. Cyfryzacja szkoły? Co to znaczy? Cyfryzacja to wykorzystywanie nowoczesnych technologii przez uczniów i nauczycieli podczas lekcji oraz wykonywanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google