Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moduł 9 Potrzeby i trendy na rynku pracy. Po ukończeniu tego modułu będziesz dysponować następującą wiedzą:  9.1 Znaczenie pojęcia “rynek pracy”  9.2.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moduł 9 Potrzeby i trendy na rynku pracy. Po ukończeniu tego modułu będziesz dysponować następującą wiedzą:  9.1 Znaczenie pojęcia “rynek pracy”  9.2."— Zapis prezentacji:

1 Moduł 9 Potrzeby i trendy na rynku pracy

2 Po ukończeniu tego modułu będziesz dysponować następującą wiedzą:  9.1 Znaczenie pojęcia “rynek pracy”  9.2 Znaczenie informacji o rynku pracy w kontekście planowania kariery zawodowej  9.3 Różne formy zatrudnienia  9.4 Wpływ zmian zachodzących na rynku pracy na twoją własną sytuację zawodową.

3 Czym konkretnie są informacje o rynku pracy? Informacje o zatrudnieniu z uwzględnieniem podziału geograficznego i branżowego, a także dane o podaży i popycie na rynku pracy, o wysokości zarobków, o poziomie bezrobocia i zjawiskach demograficznych wśród osób w wieku produktywnym tworzą łącznie kategorię zwaną informacjami o rynku pracy.

4 Lokalne możliwości zatrudnienia Jakie możliwości zatrudnienia dostępne są w Twojej okolicy? Czy któreś z nich są odpowiednie dla Twoich ambicji zawodowych?

5 W poszukiwaniu trendów

6 Główne zalety i wady poniższych form zatrudnienia Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy Zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy Samozatrudnienie Wolontariat

7 Zmieniający się światowy rynek pracy

8 Materiał wideo prezentujący globalne trendy w zatrudnieniu http://www.youtube.com/watch?v=z 6dcPQx3prs

9 Po ukończeniu tego modułu będziesz dysponować następującą wiedzą:  9.1 Znaczenie pojęcia “rynek pracy”  9.2 Znaczenie informacji o rynku pracy w kontekście planowania kariery zawodowej  9.3 Różne formy zatrudnienia  9.4 Wpływ zmian zachodzących na rynku pracy na twoją własną sytuację zawodową.


Pobierz ppt "Moduł 9 Potrzeby i trendy na rynku pracy. Po ukończeniu tego modułu będziesz dysponować następującą wiedzą:  9.1 Znaczenie pojęcia “rynek pracy”  9.2."

Podobne prezentacje


Reklamy Google