Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zacznij od siebie! Bystra Julia, Jagielska Kamila, Niewierowska Marta,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zacznij od siebie! Bystra Julia, Jagielska Kamila, Niewierowska Marta,"— Zapis prezentacji:

1 Zacznij od siebie! Bystra Julia, Jagielska Kamila, Niewierowska Marta,
Osowska Weronika, Pacocha Dawid

2 Czym się zajmujemy? Przedsięwzięcie, którego się podjęliśmy to sklep z asortymentem sportowym. Naszymi odbiorcami są osoby w różnym wieku, które interesują się sportem, bądź potrzebują sprzętu sportowego oraz Ci którzy chcieliby podjąć się treningów z trenerem. Istnieją przedsięwzięcia o podobnej ofercie, lecz w naszym regionie są one nieliczne. Nasza oferta wyróżnia się od innych tym, że oferujemy trening z trenerem (odpłatny), bądź dla osób samotnych specjalna oferta wynajęcia osoby dla towarzystwa podczas uprawiania sportu.

3 Cel naszego przedsięwzięcia
Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta z naszych usług oraz nieustanny rozwój. Zależy nam, aby nasz sklep odwiedzało grono stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych, którzy z chęcią odwiedzą nas nie tylko po to by zakupić towar, aby również było to miejsce integracji i spotkań zapalonych sportowców z całego Trójmiasta gdzie wspólnie będą mogli dzielić swoje pasje.

4 Niski koszt rozpoczęcia działalności
Nasze przedsięwzięcie cechuje także niski koszt rozpoczęcia działalności. Mianowicie na otworzenie naszej działalności potrzebujemy zł, co na sklep sportowy jest niewielką kwotą.

5 Konkurencyjność oferty
Nasza oferta jest konkurencyjna, ponieważ za dobrą jakość produktu oferujemy stosowną cenę. W konkurencyjnych sklepach albo jest dobra jakość produktu, albo niska cena.

6 Przewidywane wysokie zyski
Przewidywane dochody w skali roku wynoszą zł. Co stanowi ponad 50% zainwestowanych w sklep funduszy.

7 Sprzyjające warunki tego typu przedsiębiorstwom
Zdrowy tryb życia Sport staje się modny Polityka państwa nastawiona na zdrowy tryb życia Liczne haapenigni promujące sport Dotacje z Unii Europejskiej Uaktywnienie się osób starszych Celebryci wspierający sport

8 Wzrost zainteresowania sportem
W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowaniem sportu, oraz zdrowym trybem życia. Są to sprzyjające warunki zakładania sklepów sportowych.

9 Ile czasu poświęcamy na sport?

10 Jakie sporty lubimy?

11 Przeprowadziliśmy ankietę na naszym blogu, z niej wynika, że aż 30 spośród 50 ankietowanych preferuje bieganie. Wśród popularnych sportów znalazły się również piłka nożna oraz tenis. Natomiast małym zainteresowaniem cieszy się kolarstwo co bardzo nas zaskoczyło.

12 GDAŃSK DLA SPORTOWCÓW (czyli akcje, które wspieramy)
budowa nowych skateparków budowa boisk i orlików nowe ścieżki rowerowe siłownie na świeżym powietrzu imprezy biegowe (maratony, półmaratony) imprezy rowerowe (mini tour the Gdańsk)

13 Celebryci wspierający sport w Trójmieście
Iwona Guzowska Dariusz ,,Tiger” Michalczewski Artur Siódmiak Mateusz Kusznierewicz

14 Nasze przedsięwzięcie jest:
Tanie Konkurencyjne Dobrze zapowiadające się Tworząc prezentację korzystaliśmy ze strony: oraz własnej wiedzy

15 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Zacznij od siebie! Bystra Julia, Jagielska Kamila, Niewierowska Marta,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google