Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa rekreacyjno- zdrowotna w IV LO Ta klasa jest dla Ciebie jeśli: -lubisz sport i rekreację, -chcesz organizować imprezy sportowo- rekreacyjne , -chcesz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa rekreacyjno- zdrowotna w IV LO Ta klasa jest dla Ciebie jeśli: -lubisz sport i rekreację, -chcesz organizować imprezy sportowo- rekreacyjne , -chcesz."— Zapis prezentacji:

1 Klasa rekreacyjno- zdrowotna w IV LO Ta klasa jest dla Ciebie jeśli: -lubisz sport i rekreację, -chcesz organizować imprezy sportowo- rekreacyjne , -chcesz poznawać różne dyscypliny sportowe, -czujesz, że możesz zrobić coś dla siebie i innych w zakresie zdrowia, kondycji fizycznej i psychicznej!

2 W ramach lekcji Podstawy rekreacji i zdrowego stylu życia będziecie mogli uczyć się jak organizować imprezy sportowo-rekreacyjne i nie tylko… Mikołajki w przedszkolu Integracja klas pierwszych „To i owo na sportowo” Turniej Trójek siatkarskich Zabawy sportowe dla młodszych kolegów Bal przebierańców

3 Uczęszczając na lekcje Wychowania fizycznego rozwiniesz swoją sprawność i poznasz nowe dyscypliny rekreacyjne i sportowe. Nauczysz się dobrze pływać. Golf Pływanie Tenis Kajaki

4 Klasa rekreacyjno – zdrowotna objęta jest patronatem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczniowie uczestniczą w wykładach i zajęciach prowadzonych przez pracowników tej uczelni.

5 W ramach lekcji Elementy dziennikarstwa sportowego poznasz wielu ciekawych sportowców i dziennikarzy. Zapoznasz się z pracą redakcji radiowych i prasowych. Konferencja prasowa z Radosławem Gilewiczem Radio eM Konferencja prasowa z Mariuszem Czerkawskim Gazeta Wyborcza

6 Na lekcjach Podstaw tańców poznasz kroki i układy tańców ludowych, towarzyskich, narodowych i integracyjnych.

7 Będąc uczniem naszej szkoły odkryjesz i rozwiniesz swoje zainteresowania i pasje.
CZEKAMY NA CIEBIE!!!!


Pobierz ppt "Klasa rekreacyjno- zdrowotna w IV LO Ta klasa jest dla Ciebie jeśli: -lubisz sport i rekreację, -chcesz organizować imprezy sportowo- rekreacyjne , -chcesz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google