Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Be - fit Fitness Club.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Be - fit Fitness Club."— Zapis prezentacji:

1 Be - fit Fitness Club

2 Nasza działalność: Prowadzenie fitness klubu w centrum naszego miasta
Nasza działalność: Prowadzenie fitness klubu w centrum naszego miasta. Pragniemy stworzyć klub z dużymi perspektywami, który cały czas będzie się rozwijał (w miarę możliwości finansowych).Chcemy stworzyć miejsce przyjazne dla wszystkich klientów. Niskie ceny, duży wybór urządzeń do ćwiczeń, ciekawe zajęcia prowadzone przez instruktorów z doświadczeniem to tylko niewiele atrakcji jakie planujemy. Promujemy zdrowy styl życia, dlatego też będziemy się starali, aby nasz klub odwiedzała duża grupa ludzi – i tych z naszego miasta, jak i z poza jego granic. Nasza spółka chce starać się o dofinansowania unijne oraz dopłatę z gminy. Chcemy, aby było tanio i zdrowo. Klub ma na celu m.in. poprawianie aktywności fizycznej u kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku (osoba zapisująca się do niego musi mieć ukończone 18 lat). Osoby które przyjdą do nas na zajęcia grupowe, lub ćwiczenia indywidualne mogą zabrać ze sobą swoje dzieci – będą one miały możliwość pobawienia się w kąciku zabaw stworzonym specjalnie dla nich.

3 Założyliśmy fitness klub, ponieważ jest to dobre przedsięwzięcie
Założyliśmy fitness klub, ponieważ jest to dobre przedsięwzięcie. Pod nazwą fitness klub kryje się rozrywka, zdrowie i mnóstwo zabawy! Uważamy, że jest to potrzebne miejsce. Ludzie powinni dbać o siebie: swoje zdrowie czy figurę. Warto inwestować w porządne fitness kluby! Nasza firma będzie rozwijała się z czasem, w miarę możliwości (finansowych itp.). Chcemy, aby było to miejsce do którego ludzie będą zaglądali z czystej przyjemności. Mamy nadzieję, że klientów będzie tylko przybywało :)

4 Oferujemy wszelkiego rodzaju zajęcia : ABSOLUTION , ABT, AEROBOX, TANIEC BRZUCHA, CYCLING, FAT BURNING, FIGHT CLUB, FITBALL, HIP-HOP, INTRO, JOGA, PILATES, STEP, SALSA, ZUMBA, TAI CHI.

5 Najważniejszą rzeczą wyróżniającą nas spośród innych klubów , jest specjalna oferta dla matek. Wiemy, że większość kobiet ma problem z pozostawieniem gdzieś małego dziecka, wiec nie ma możliwość regularnego uczęszczania na zajęcia. U nas mama ćwiczy, a dziecko bawi się na dostosowanej sali zabaw pod opieką wykwalifikowanych animatorek. Za opiekę nie pobieramy dodatkowych opłat, jest to wliczone w karnet ćwiczeń mamy.

6 Na razie istnieje jeden klub na terenie miasta
Na razie istnieje jeden klub na terenie miasta. Przyjmujemy oczywiście wszystkich chętnych , zarówno z rejonu, jak i tylko „przejazdem”. Planujemy stworzyć sieć klubów , szczególnie zwracając uwagę na małe miasta i wsie, gdzie takich miejsc jest bardzo mało lub w ogóle nie istnieją.

7 Przede wszystkim chcemy przyciągnąć uwagę kobiet zapracowanych lub tych typowych „kur domowych” , które nie mają czasu , by zadbać o siebie. Wiemy, że muszą one zajmować się często małymi dziećmi, stąd też nasz pomysł z opieką nad maluchami wliczoną w karnet zajęć mamy. Warto też zachęcić ludzi starszych ( lat) ,aby w wolnym czasie( często są to już ludzie na emeryturze) znaleźli chwilę dla siebie. Oferujemy więc specjalne zniżki i zestawy ćwiczeń dla seniorów. Mimo wszystko mężczyźni , w każdym wieku, stanowią mniejszość , patrząc na klientów fitness klubów. Proponujemy specjalne weekendy oraz zniżki tylko dla mężczyzn, którzy wraz z grupą przyjaciół pojawią się na zajęciach. Na terenie miasta działają lokalne gazety oraz telewizja, która cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób starszych, współpraca z lokalnymi mediami, może pomóc nam zachęcić osoby starsze do dołączenia do klubu.

8 Prezentację wykonali członkowie zespołu Najlepsi: - Zuzanna Sobczak -Katarzyna Pędziwiatr -Weronika Lewandowska -Ewelina Bućko -Marta Książek -Jakub Janiszewski pod opieką P. Wioletty Stelmasik


Pobierz ppt "Be - fit Fitness Club."

Podobne prezentacje


Reklamy Google