Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ankieta została przeprowadzona z mieszkańcami Gminy Nadarzyn w ramach Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej- 20 lat wspólnie. Pytania na które odpowiadali ankietowani:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ankieta została przeprowadzona z mieszkańcami Gminy Nadarzyn w ramach Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej- 20 lat wspólnie. Pytania na które odpowiadali ankietowani:"— Zapis prezentacji:

1 Ankieta została przeprowadzona z mieszkańcami Gminy Nadarzyn w ramach Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej- 20 lat wspólnie. Pytania na które odpowiadali ankietowani: 1.Ile lat zamieszkuje Pan/Pani w naszej gminie? 2.Czy dostrzega Pan/Pani zmiany w Gminie Nadarzyn po 1990 roku? 3.Jeżeli tak to jakie i w jakiej dziedzinie? 4.Jak ocenia Pan/Pani pracę samorządu terytorialnego Gminy Nadarzyn przez 20 lat 5.Jak często uczestniczy Pan/Pani w wyborach samorządowych? 6.Czy w Gminie Nadarzyn w ostatnich 10 latach powstały nowe miejsca pracy? 7.Czy łatwo na terenie naszej gminy znaleźć pracę? 8.Czy władze gminy starają się rozwiązać problemy mieszkańców? 9.Czy poprawił się wygląd naszej gminy przez ostanie 20 lat? 10.Jakie wg Pana/Pani są powody, że coraz więcej ludzi postanawia zamieszkać w naszej gminie?

2 Wiek ankietowanych W ankiecie najchętniej uczestniczyły osoby w wieku 40-50 lat, które są najlepiej zorientowane w stanie naszej gminy.

3 Płeć ankietowanych Według danych zamieszczonych na powyższym wykresie można stwierdzić, że większość ankietowanych obywateli stanowią kobiety.

4 Ile lat zamieszkuje Pan/Pani w naszej gminie? Z ankiety wynika, że osoby zamieszkujące w Gminie Nadarzyn powyżej 30 lat stanowią największy procent ze wszystkich mieszkańców.

5 Czy dostrzega Pan/Pani zmiany w Gminie Nadarzyn po 1990 roku? Zdecydowana większość mieszkańców dostrzega zmiany, które dokonały się w ciągu ostatnich 20 lat.

6 Dziedziny w których zaszły zmiany. Największy postęp nastąpił w następujących dziedzinach: Zdrowie i kultura.

7 Jak ocenia Pan/Pani pracę samorządu terytorialnego Gminy Nadarzyn ? Z zamieszczonego wyżej wykresu wynika, że pracę samorządu terytorialnego ludność naszej gminy ocenia bardzo dobrze i dobrze.

8 Jak często uczestniczy Pan/Pani w wyborach samorządowych? Mieszkańcy Gminy Nadarzyn aktywnie uczestniczą w wyborach samorządowych a tym samym w życiu regionu.

9 Czy w Gminie Nadarzyn w ostatnich 20 latach powstały nowe miejsca pracy? Większość zapytanych ludzi dostrzega ośrodki, w których powstały nowe miejsca pracy.

10 Czy łatwo na terenie naszej gminy znaleźć pracę? Ankietowane osoby uważają, że na terenie Gminy Nadarzyn trudno jest znaleźć pracę.

11 Czy władze gminy starają się rozwiązać problemy mieszkańców? Według mieszkańców władze gminy rozwiązują ich problemy.

12 Czy poprawił się wygląd naszej gminy przez ostatnie 20 lat? Zdecydowana większość ludzi zamieszkujących naszą gminę dostrzega zmiany dokonane w ciągu 20 lat.

13 Jakie wg Pana/Pani są powody, że coraz więcej ludzi postanawia zamieszkać w naszej gminie Ankietowani na powyższe pytanie wymienili takie czynniki jak: Rozwój gminy Nowe miejsca pracy Dobra praca samorządu terytorialnego Atrakcyjna lokalizacja-bliskość stolicy Tereny zielone Dobra komunikacja Imprezy kulturalno-rozrywkowe Obiekty sportowe Bezpieczeństwo


Pobierz ppt "Ankieta została przeprowadzona z mieszkańcami Gminy Nadarzyn w ramach Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej- 20 lat wspólnie. Pytania na które odpowiadali ankietowani:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google