Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ruch poza szkołą obszar 6 Zajęcia zorganizowane we współpracy ze SZS „Szkoła w ruchu - Ćwiczyć każdy może”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ruch poza szkołą obszar 6 Zajęcia zorganizowane we współpracy ze SZS „Szkoła w ruchu - Ćwiczyć każdy może”"— Zapis prezentacji:

1 Ruch poza szkołą obszar 6 Zajęcia zorganizowane we współpracy ze SZS „Szkoła w ruchu - Ćwiczyć każdy może”

2 Zawody sportowe Uczniowie szkoły podstawowej systematycznie uczestniczą w rozgrywkach sportowych, które odbywają się zgodnie z kalendarzem imprez sportowych na bieżący rok szkolny. Organizacją zawodów sportowych w biegach przełajowych indywidualnych oraz sztafecie, a także rywalizację w szachach indywidualnie i drużynowo zajmuje się nasza szkoła.

3 Biegi przełajowe

4 Najlepsi w powiecie W pozostałych dyscyplinach sportowych uczniowie wyjeżdżają do sąsiednich szkół, które posiadają odpowiednią bazę do rozegrania zawodów. W sportowej rywalizacji na terenie powiatu tarnobrzeskiego szkoła nasza zajmuje czołowe miejsca.

5 Puchary za osiągnięcia sportowe: część gabloty

6 Dyplomy są wyeksponowane na całym korytarzu przy sali gimnastycznej

7 Dyplomy

8 Podziękowania Za wieloletnią współpracę ze Szkolnym Związkiem Sportowym, za pracę w przygotowaniu i zorganizowaniu zawodów sportowych opiekunowie, nauczyciele otrzymują podziękowania i dyplomy.

9 Podziękowanie dla nauczyciela wychowania fizycznego za pracę społeczną na rzecz sportu szkolnego w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim

10 Wielorakie formy turniejów W ramach zajęć sekcji sportowych nasi uczniowie przygotowują się do udziału w turniejach, które nie są ujęte w kalendarzu sportowym takich jak : gminne turnieje tenisa stołowego, bilard, gry i zabawy dla klas 1-3. Startujemy w rozgrywkach piłkarskich „Tymbark”, „Łukacijewska Cup”, „Turniej ministrantów”.

11 Rozgrywki ministrantów

12 Łukacijewska Cup

13 HAPPENING EKOLOGICZNY

14

15


Pobierz ppt "Ruch poza szkołą obszar 6 Zajęcia zorganizowane we współpracy ze SZS „Szkoła w ruchu - Ćwiczyć każdy może”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google