Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Uważam, że powinny się zmienić stosunki między niektórymi dziećmi i rodzicami. Jeżeli jakieś dziecko coś "zbroi" lub dostanie jakąś złą ocenę, czy też.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Uważam, że powinny się zmienić stosunki między niektórymi dziećmi i rodzicami. Jeżeli jakieś dziecko coś "zbroi" lub dostanie jakąś złą ocenę, czy też."— Zapis prezentacji:

1

2  Uważam, że powinny się zmienić stosunki między niektórymi dziećmi i rodzicami. Jeżeli jakieś dziecko coś "zbroi" lub dostanie jakąś złą ocenę, czy też uwagę to rodzica obowiązkiem jest uświadomić dziecku, że to jest złe, a nie karać czy, już w ogóle, bić. Między ludźmi najgorszą cechą jest zazdrość. Nie powinniśmy zazdrościć innym ludziom np. ubrań czy innych rzeczy i w ten sposób np. ich obgadywać. Nauczyciel nie powinien wyróżniać żadnego ucznia. Kryterium oceniania jest dla każdej osoby uczącej takie same i trzeba tego przestrzegać. Niedorzeczne jest to, gdy w klasę tworzą się grupki, otrącana jest jakaś osoba, ponieważ nie jest ładna lub jest biedna.  Natomiast koledzy z jednego osiedla czy z jednej miejscowości powinni się ze sobą dogadywać, ponieważ czasami owszem zdarzają się sprzeczki czy kłótnie, ale niemożna robić sobie wrogów. Jeden za drugim powinien stać "murem".

3  W rodzinie między rodziną a dzieckiem:  Dziecko powinno słuchać rodziców, a rodzice dziecka. Wszyscy nawzajem powinni sobie pomagać i zrozumieć. Na pewno nie wolno używać przemocy ! Nie każdy jest idealny. Wystarczy odrobina chęci a sytuacja na pewno się zmieni gdy jest źle.

4  W szkole między nauczycielem a uczniem:  Uczeń powinien stosować się do poleceń nauczyciela, natomiast nauczyciel nie powinien krzyczeć, raczej starać się mówić spokojnie, tłumaczyć, wytknąć ewentualne nie dociągnięcia czy złe zachowań

5  Natomiast koledzy z jednego osiedla czy z jednej miejscowości powinni się ze sobą dogadywać, ponieważ czasami owszem zdarzają się sprzeczki czy kłótnie, ale niemożna robić sobie wrogów. Jeden za drugim powinien stać "murem". A nie zachowywać się tak jak na obrazku

6

7 Prezentacje wykonał  Dawid Kocyła kl. 2A  Źródła: www.google.com oraz Grafika Google


Pobierz ppt " Uważam, że powinny się zmienić stosunki między niektórymi dziećmi i rodzicami. Jeżeli jakieś dziecko coś "zbroi" lub dostanie jakąś złą ocenę, czy też."

Podobne prezentacje


Reklamy Google