Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezpieczna ewakuacja z budynku. Najważniejsze zasady Słuchaj uważnie poleceń nauczyciela. Zachowuj spokój, nie ulegaj panice. Udaj się z klasą i nauczycielem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezpieczna ewakuacja z budynku. Najważniejsze zasady Słuchaj uważnie poleceń nauczyciela. Zachowuj spokój, nie ulegaj panice. Udaj się z klasą i nauczycielem."— Zapis prezentacji:

1 Bezpieczna ewakuacja z budynku

2 Najważniejsze zasady Słuchaj uważnie poleceń nauczyciela. Zachowuj spokój, nie ulegaj panice. Udaj się z klasą i nauczycielem w miejsce zbiórki, gdzie zostanie sprawdzona lista obecności. W miarę potrzeby i możliwości pomagaj słabszym koleżankom i kolegom.

3 Gdy zostanie ogłoszony alarm -Powinniśmy zostawić wszystkie teczki, plecaki i przedmioty i ustawić się w szeregu przy wyjściu z sali. -Jeżeli alarm zostanie ogłoszony podczas przerwy, wszyscy powinni udać się w miejsce gdzie mieli mieć zajęcia. -Po korytarzach i schodach poruszmy się prawą stroną.

4 Gdy zostanie ogłoszony alarm c.d. -Bezwzględnie podporządkowujemy się poleceniom nauczyciela. -Budynek opuszczamy najkrótszą wyznaczoną drogą.

5 ZNAKI EWAKUACYJNE Kierunek drogi ewakuacyjnej Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej: prawo/lewo Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej: schodami w dół/ w górę Drzwi ewakuacyjne Kierunek drogi ewakuacyjnej: schodami w dół/ w górę Pchać / ciągnąć aby otworzyć


Pobierz ppt "Bezpieczna ewakuacja z budynku. Najważniejsze zasady Słuchaj uważnie poleceń nauczyciela. Zachowuj spokój, nie ulegaj panice. Udaj się z klasą i nauczycielem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google