Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Komputer dla wszystkich. Marta Kowalewska Justyna Kapelewska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Komputer dla wszystkich. Marta Kowalewska Justyna Kapelewska."— Zapis prezentacji:

1 Komputer dla wszystkich. Marta Kowalewska Justyna Kapelewska

2 Nasza myśl przewodnia. Naszym głównym celem jest edukacja społeczności wiejskiej w dziedzinie znajomości komputera i obsługi podstawowych programów.

3 Dlaczego tak ważna jest znajomość obsługi komputera? W dzisiejszych czasach niemal wszystko można załatwić przez Internet. Niestety nie wszyscy potrafią sprostać wymaganiom jakie niesie za sobą XXI wiek, dlatego też niezbędna jest edukacja w zakresie obsługi komputera i nauka korzystania z Internetu.

4 Kto może skorzystać z naszej pomocy? Nasza pomoc kierowana jest do wszystkich mieszkańców gminy Wizna. Wystarczy jedynie przyjść i zapisać się na nasze zajęcia informatyczne. Zarówno w interesie naszym jak i obywateli zamieszkujących tutejsze tereny jest informatyzacja ludności, by tworzyć dojrzałe i nowoczesne społeczeństwo XXI wieku.

5 Pozytywne strony umiej ę tnego korzystania z komputera. -Poprzez Internet można załatwić wiele spraw dotyczących życia codziennego, np.: zakupy. -Za sprawą Internetu informacje z całego świata docierają do nas w ułamkach sekundy. -Korzystanie z Internetu jest ekologiczne i oszczędza życie milionom drzew, ponieważ nie zużywamy tak wiele papieru, jak przy tradycyjnych metodach korespondencji. -Zaoszczędzamy swój cenny czas, który możemy wykorzystać na przyjemniejsze czynności, niż stanie w kolejkach.

6 Poza tym: -Społeczeństwo odpowiednio wykształcone jest mniej podatne na wszelkiego rodzaju manipulacje i lepiej spostrzegane na arenie międzynarodowej.

7 Do łą cz do nas Jeżeli znasz się na komputerach i chciałbyś podzielić się swoimi umiejętnościami komputerowymi z innymi przyjdź do nas i zaoferuj swoją pomoc.


Pobierz ppt "Komputer dla wszystkich. Marta Kowalewska Justyna Kapelewska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google