Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niestereotypowe wykorzystanie możliwości wyborów życiowych niezależnie od płci!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niestereotypowe wykorzystanie możliwości wyborów życiowych niezależnie od płci!"— Zapis prezentacji:

1 Niestereotypowe wykorzystanie możliwości wyborów życiowych niezależnie od płci!

2 Możliwości Matematyka Każde dziecko wie, a przynajmniej powinno wiedzieć, jak ważna jest w życiu codziennym matematyka. Przydaje się nam w sytuacjach, kiedy robimy zakupy, odpowiadamy ile mamy lat. Matematyka jest przedmiotem przydatnym w wybraniu celu życiowego.

3 Praca po Matematyce Matematycy znajdują pracę w przedsiębiorstwach, które w swej działalności korzystają z analiz i przetwarzania danych z pomocą metod matematycznych i statystycznych. Zatrudniają ich również laboratoria, urzędy statystyczne oraz firmy, przeprowadzające wszelkiego rodzaju analizy i badania rynku. Praca nie tylko dla płci męskiej, wiele kobiet odnalazło się w tym zawodzie.

4 Możliwości Fizyka Fizyka nie jest taka zła nawet dzieci mogą ją polubić. Umożliwia wykonywanie różnych doświadczeń. Fizyka bardzo kształtuje wyobraźnię i uczy wyłapywania reguł, których inne osoby mogą nie zauważać. Jest przydatna do wielu zawodów które chcemy wykonywać w przyszłości.

5 Praca po Fizyce Absolwenci kierunku fizyka mogą szukać zatrudnienia w działach badawczo-rozwojowych oraz w laboratoriach eksperymentalnych. Znajdą oni pracę również w służbie zdrowia i firmach, zajmujących się projektowaniem. Część osób, kończących ten kierunek, zechce zapewne podjąć pracę jako nauczyciel.Praca dla każdej osoby, wystarczą chęć do nauki.

6 Możliwości Anglistyka Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to podstawa i niejednokrotnie przepustka do uzyskania lepszej pracy, jak również satysfakcja gdy uda nam się porozumieć z obcokrajowcem dla którego często niekoniecznie ten język jest językiem ojczystym.

7 Praca po Anglistyce Można robić wiele innych rzeczy gdzie potrzebny jest j. angielski - pracować w biurze turystycznym, w hotelu, w urzedzie gminy, w każdej firmie gidze potrzebuny jest język angielski. Zawód dla każdego, wystarczą chęci.

8 Możliwości Informatyka Informatyka od dawna już jest jednym z wiodących przedmiotów w szkole. Już w podstawówce uczymy się jak korzystać z komputera, jak przystosować się pod tym względem do wymogów dzisiejszego życia. Informatyka to zawód przyszłości – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Długo jeszcze świat Internetu i komputeryzacji będzie rozdawał karty. W zasadzie dziś już trudno sobie nawet wyobrazić życie bez komputerów. Zapewne z tego samego powodu młodzi ludzie tak chętnie podejmują się nauki tego zawodu.

9 Praca po Informatyce Informatyka jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin naszego życia. To szeroki zakres, jeśli chodzi o rodzaje prac, jakie można w tej dziedzinie wykonywać np. Grafik komputerowy, Programista, Administrator sieci oraz wiele innych które przeznaczone są dla każdego niezależnie od płci.


Pobierz ppt "Niestereotypowe wykorzystanie możliwości wyborów życiowych niezależnie od płci!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google