Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Możliwości Matematyka

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Możliwości Matematyka"— Zapis prezentacji:

1 „Niestereotypowe wykorzystanie możliwości wyborów życiowych niezależnie od płci!”

2 Możliwości Matematyka
Każde dziecko wie, a przynajmniej powinno wiedzieć, jak ważna jest w życiu codziennym matematyka. Przydaje się nam w sytuacjach, kiedy robimy zakupy, odpowiadamy ile mamy lat. Matematyka jest przedmiotem przydatnym w wybraniu celu życiowego.

3 Praca po Matematyce Matematycy znajdują pracę w przedsiębiorstwach, które w swej działalności korzystają z analiz i przetwarzania danych z pomocą metod matematycznych i statystycznych. Zatrudniają ich również laboratoria, urzędy statystyczne oraz firmy, przeprowadzające wszelkiego rodzaju analizy i badania rynku. Praca nie tylko dla płci męskiej, wiele kobiet odnalazło się w tym zawodzie.

4 Możliwości Fizyka Fizyka nie jest taka zła nawet dzieci mogą ją polubić. Umożliwia wykonywanie różnych doświadczeń. Fizyka bardzo kształtuje wyobraźnię i uczy wyłapywania reguł, których inne osoby mogą nie zauważać. Jest przydatna do wielu zawodów które chcemy wykonywać w przyszłości.

5 Praca po Fizyce Absolwenci kierunku fizyka mogą szukać zatrudnienia w działach badawczo-rozwojowych oraz w laboratoriach eksperymentalnych. Znajdą oni pracę również w służbie zdrowia i firmach, zajmujących się projektowaniem. Część osób, kończących ten kierunek, zechce zapewne podjąć pracę jako nauczyciel.Praca dla każdej osoby, wystarczą chęć do nauki.

6 Możliwości Anglistyka
Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to podstawa i niejednokrotnie przepustka do uzyskania lepszej pracy, jak również satysfakcja gdy uda nam się porozumieć z obcokrajowcem dla którego często niekoniecznie ten język jest językiem ojczystym.

7 Praca po Anglistyce Można robić wiele innych rzeczy gdzie potrzebny jest j. angielski - pracować w biurze turystycznym, w hotelu, w urzedzie gminy, w każdej firmie gidze potrzebuny jest język angielski. Zawód dla każdego, wystarczą chęci.

8 Możliwości Informatyka
Informatyka od dawna już jest jednym z wiodących przedmiotów w szkole. Już w podstawówce uczymy się jak korzystać z komputera, jak przystosować się pod tym względem do wymogów dzisiejszego życia. Informatyka to zawód przyszłości – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Długo jeszcze świat Internetu i komputeryzacji będzie rozdawał karty. W zasadzie dziś już trudno sobie nawet wyobrazić życie bez komputerów. Zapewne z tego samego powodu młodzi ludzie tak chętnie podejmują się nauki tego zawodu.

9 Praca po Informatyce Informatyka jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin naszego życia. To szeroki zakres, jeśli chodzi o rodzaje prac, jakie można w tej dziedzinie wykonywać np. Grafik komputerowy, Programista, Administrator sieci oraz wiele innych które przeznaczone są dla każdego niezależnie od płci.


Pobierz ppt "Możliwości Matematyka"

Podobne prezentacje


Reklamy Google