Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rajd Rowerkowy i wyścig hulajnóg Już po raz trzynasty w naszym przedszkolu, w najstarszej grupie Skrzaty, w dniu 25.09.2013r. zorganizowaliśmy Rajd Rowerowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rajd Rowerkowy i wyścig hulajnóg Już po raz trzynasty w naszym przedszkolu, w najstarszej grupie Skrzaty, w dniu 25.09.2013r. zorganizowaliśmy Rajd Rowerowy."— Zapis prezentacji:

1 Rajd Rowerkowy i wyścig hulajnóg Już po raz trzynasty w naszym przedszkolu, w najstarszej grupie Skrzaty, w dniu 25.09.2013r. zorganizowaliśmy Rajd Rowerowy i Wyścig Hulajnóg. Spotkanie rozpoczęliśmy od przedstawienia zebranym dzieciom, ich rodzicom oraz gościom, planu spotkania, jednocześnie uczulając wszystkich na zachowanie bezpieczeństwa podczas sportowej imprezy. Na początku zaprosiliśmy wszystkich do rozgrzewki, w formie zabaw integracyjnych z rodzicami, min. Głowa, ramiona, kolana, pięty.., A ram zam, zam.., Gimnastyka Smyka. W kolejnej części spotkania dzieci losowały numery startowe, po których następowała jazda próbna i kulminacyjny moment - jazda na czas na rowerach na dwóch kółkach i na hulajnogach/ dla tych dzieci, które nie opanowały jeszcze umiejętności jazdy na rowerze na dwóch kółkach/. Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów i prezentów dla zwycięzców, przeszliśmy do kolejnego punktu spotkania: rodzinnych rozgrywek sportowych. Dzieci wraz z całymi rodzinami brały udział w wyścigu w workach, w slalomie z jajkiem na łyżeczce oraz wyścigu na barana. W przerwie rozgrywek wszyscy chętnie przeszli na poczęstunek przygotowany przez rodziców- kiełbaskę z grilla. Podczas spotkania nie brakowało emocji, sportowej rywalizacji, a przede wszystkim była to dla dzieci świetna motywacja do nauki jazdy na rowerze na dwóch kółkach.

2

3

4

5


Pobierz ppt "Rajd Rowerkowy i wyścig hulajnóg Już po raz trzynasty w naszym przedszkolu, w najstarszej grupie Skrzaty, w dniu 25.09.2013r. zorganizowaliśmy Rajd Rowerowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google