Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską. Na zdjęciu uczniowie, biorący udział w Projekcie z wychowawczynią Katarzyną Matusiak i nauczycielką języka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt współfinansowany przez Unię Europejską. Na zdjęciu uczniowie, biorący udział w Projekcie z wychowawczynią Katarzyną Matusiak i nauczycielką języka."— Zapis prezentacji:

1 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

2 Na zdjęciu uczniowie, biorący udział w Projekcie z wychowawczynią Katarzyną Matusiak i nauczycielką języka angielskiego Martą Klaklą.

3 Prezentacja efektów pracy uczniów pt.,,Żegnamy jesień odbyła się 09.12.2009r. Obejrzeli ją wszyscy uczniowie szkoły, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście: dyrektor Zespołu Oświaty - Jan Szcześniak, sołtys - Franciszek Biedrzycki, przewodniczący Rady Rodziców – Edward Dubiński, redaktorka,,Głosu Rawy i Okolic – Anna Kraćkowska

4

5 Uczniowie przedstawili scenkę z wykorzystaniem teatrzyku i pacynek, którą opracowali w ramach projektu.

6 Po powrocie z wycieczki do sadu i ogrodu dzieci wykonały pyszną sałatkę jarzynową. Sałatką poczęstowały swoich rodziców.

7 Na zajęciach dzieci wykonały wiele prac plastycznych o tematyce jesiennej.

8 Wystąpili: Maciej Beta – zając Dawid Dudek – lis Żaneta Łuczak – myszka Natalia Szewczyk – dzięcioł, sowa Karolina Kępka – wiewiórka Magda Ziarkowska – pszczółka Mateusz Szczepaniak – jeż, borsuk Dzieci samodzielnie wykonały maski zwierząt.

9 Dzieci chętnie pracowały na koralach matematycznych. Układały i przedstawiały zadania na porównywanie różnicowe i ilorazowe.

10 Na zajęciach projektu zorganizowano minifestiwal piosenki jesiennej.

11

12 Na dodatkowych zajęciach nauczyły się kilku pląsów i zabaw przy muzyce.

13 Za tak piękną fryzurę Jesień podziękowała fryzjerowi muchomorem. W roli fryzjera wystąpił Mateusz Szczepaniak, W postać Jesieni wcieliła się Natalka Szewczyk

14

15 Wykonanie książeczki zajęło dzieciom mnóstwo czasu. Każdy z uczestników wykonał jedną lub dwie strony według własnego pomysłu. Wszyscy bardzo się starali. Trud się opłacił. Książeczka wszystkim się podobała.

16 Za udział w projekcie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i palcynki- myszki. Na zakończenie wykonano kilka pamiątkowych zdjęć.

17 Prezentacja zakończyła się poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców uczniów.

18


Pobierz ppt "Projekt współfinansowany przez Unię Europejską. Na zdjęciu uczniowie, biorący udział w Projekcie z wychowawczynią Katarzyną Matusiak i nauczycielką języka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google