Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Reportaż multimedialny Niepełnosprawni potrafią się bawić Redagowanie tekstu: Krzysztof Sobka Szata graficzna: Ewa Pasieracka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Reportaż multimedialny Niepełnosprawni potrafią się bawić Redagowanie tekstu: Krzysztof Sobka Szata graficzna: Ewa Pasieracka."— Zapis prezentacji:

1 Reportaż multimedialny Niepełnosprawni potrafią się bawić Redagowanie tekstu: Krzysztof Sobka Szata graficzna: Ewa Pasieracka

2 14 lipca 2012 roku, w pobliżu malowniczo położonego zespołu parkowo-pałacowego w Drzązgowie odbył się festyn dla niepełnosprawnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Razem i Warsztaty Terapii Zajęciowej z Drzązgowa. Udział w nim wzięły licznie zaproszone organizacje i stowarzyszenia. Były to: WTZ Promyk przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych Promyk z Dopiewca, WTZ Pawełek przy Wielkopolskim Związku Inwalidów Narządu Ruchu w Poznaniu, WTZ Baranowo przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich rodzin ROKTAR w Rokietnicy, WTZ Drzązgowo przy Stowarzyszeniu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Razem, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Pobiedziskach wraz z rodzicami.

3 Na imprezę przybyły także władze Miasta i Gminy Kostrzyn oraz przedstawiciele lokalnej społeczności. Wszystkich uczestników powitała serdecznie pani prezes Barbara Brzezińska i zaprosiła do wspólnej zabawy.

4 Uczestnicy festynu brali udział w wielu atrakcjach taki jak konkursy plastyczne, gry zręcznościowe, układanie puzzli.

5 Hitem okazał się konkurs piosenki, w którym prezentowano swoje umiejętności wokalne.

6 Dodatkową atrakcję stanowiły: stół do ping-ponga oraz tzw. piłkarzyki.

7 Zabawie towarzyszyła znakomita atmosfera pełna humoru i radości. Spotkanie zakończyło się wręczeniem okolicznościowych dyplomów oraz wspólnym posiłkiem, podczas którego wymieniano się wrażeniami ze spotkania.

8 Za uwagę serdecznie dziękujemy


Pobierz ppt "Reportaż multimedialny Niepełnosprawni potrafią się bawić Redagowanie tekstu: Krzysztof Sobka Szata graficzna: Ewa Pasieracka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google