Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach"— Zapis prezentacji:

1 Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach
1 luty 2014 r.

2 Mieliśmy przyjemność gościć całe rodziny przyszłych pierwszaczków.

3 Pani dyrektor Ewa Rudnik i pani wice-dyrektor Mirosława Wierzbicka - Demiaszkiewicz powitały gości i zaprosiły do wzięcia udziału w prezentacji atutów szkoły.

4 Pierwszym punktem programu było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla przedszkolaków pt.,,Moja przytulanka” przygotowanego przez panie Ewę Lenarcik i Dorotę Kolassę.

5 Cieszy nas ogromnie radość, uśmiech i satysfakcja naszych milusińskich.

6 Nagradzanie dzieci przeplatane było występami artystycznymi: grą na dzwoneczkach naszych uczniów pod kierunkiem pani Małgorzaty Pilawskiej, piosenkami w wykonaniu zespołu wokalnego pod kierunkiem pani Danuty Grocholi, piosenkami w języku angielskim w wykonaniu uczniów klas II i III pod kierunkiem pani Małgorzaty Szarejko i Magdaleny Nakoniecznej, recytacją wiersza w wykonaniu Jakuba Gibniewskiego – przygotowanego przez panią Halinę Wizłę oraz tańcem współczesnym klasy III e pod kierunkiem pani Beaty Sadownik.

7

8 Po występach rodzice z dziećmi udali się do klas, gdzie można było porozmawiać z przyszłymi wychowawcami i pobawić się z dzieckiem.

9 Udostępnione były sale lekcyjne, sala do nauki języka angielskiego, świetlica, sala do zabaw ruchowych, sala zajęć korekcyjno-kompensacyjnych. W każdym z tych miejsc dzieci mogły zmierzyć się z zadaniem i odprężyć się w zabawie, wykonać pracę dla siebie i obejrzeć ciekawostki.

10

11 Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły w roku szkolnym 2014/2015.
Materiał opracowały: Agnieszka Olszewska i Aneta Bandrowska.


Pobierz ppt "Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach"

Podobne prezentacje


Reklamy Google