Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Comenius SiV. VI Spotkanie szkół partnerskich odbyło się w dniach 07.11.12 – 11.11.12 w Alexandroupolis. Alexandroupolis znajduje się 45 km od granicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Comenius SiV. VI Spotkanie szkół partnerskich odbyło się w dniach 07.11.12 – 11.11.12 w Alexandroupolis. Alexandroupolis znajduje się 45 km od granicy."— Zapis prezentacji:

1 Comenius SiV

2

3 VI Spotkanie szkół partnerskich odbyło się w dniach – w Alexandroupolis. Alexandroupolis znajduje się 45 km od granicy Grecji z Turcją. Miasto to jest stolicą prefektury Ewros.

4 Na spotkaniu naszą placówkę reprezentowali : Pani Katarzyna Adamus – nauczyciel języka angielskiego i koordynator projektu na terenie szkoły Pani Katarzyna Stefaniuk – nauczyciel logopeda Pan Sylwester Kolibabski – dyrektor szkoły Pani Beata Ignaczak – zastępca dyrektora szkoły

5 Wszyscy goście szkoły 9 Dimotiko Sholio w Alexandroupolis zostali serdecznie powitani przez dyrektora placówki pana Georgiosa Tsioulpasa.

6 Uczniowie szkoły przygotowali mini program artystyczny.

7

8 Goście mieli możliwość zwiedzania szkoły oraz udziału w zajęciach

9 Grecja jako jedno z pierwszych państw europejskich wprowadziła w 1834 r. obowiązek szkolny.

10

11 Grecy szanse dla swojego kraju upatrują już nie tylko w bujnym rozwoju turystyki, ale także w szkoleniu specjalistycznej kadry. Dlatego rodzice coraz większą wagę przykładają do gruntownego wykształcenia dzieci, a liczba osób ubiegających się o indeksy uczelni wyższych stale wzrasta.

12

13 Uczniowie szkoły w Alexandroupolis obdarowali gości ręcznie zrobionymi prezentami. Były to wisiorki.

14 Podczas spotkania koordynatorów pani Katarzyna Adamus pokazała film z zajęć języka angielskiego w klasie IV pt. Teds favourite colour is yellow.

15 Pani Maria Grazia Passeri z Włoch pokazała prace swoich uczniów na temat Unii Europejskiej.

16 Grecja to piękny kraj.

17

18

19 Koniec


Pobierz ppt "Comenius SiV. VI Spotkanie szkół partnerskich odbyło się w dniach 07.11.12 – 11.11.12 w Alexandroupolis. Alexandroupolis znajduje się 45 km od granicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google