Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Centrum Językowe Magic Land Na terenie Placówki Miejskiego Przedszkola nr 4 w Lubinie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Centrum Językowe Magic Land Na terenie Placówki Miejskiego Przedszkola nr 4 w Lubinie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego."— Zapis prezentacji:

1 Centrum Językowe Magic Land Na terenie Placówki Miejskiego Przedszkola nr 4 w Lubinie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego

2 Kompetentna kadra Nauczycielem grup jest Pani mgr filologii angielskiej Agnieszka Nowak

3 Kompetentna kadra Nauczyciel jest inicjatorem fascynujących zabaw w języku angielskim

4 Grupy i czas zajęć Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych 2 razy w tygodniu -w grupach starszych po 30 minut -w grupach młodszych po 15 minut

5 Nauka Dzieci uczestniczą w przygotowanych grach, śpiewają piosenki, uczą się zabawnych tradycyjnych, angielskich wierszyków i rymowanek Nauka staje się przyjemnością A dzieci zapominają że się uczą.

6 Zabawa Organizujemy takie imprezy jak np. Dzień Zabaw z Bobem Budowniczym i wiele innych.

7 Atmosfera na zajęciach Dzięki zabawom i miłej atmosferze staramy się stworzyć na zajęciach naturalne środowisko, podobne do tego w jakim dziecko poznaje swój język ojczysty.

8 Komunikacja Podczas zajęć nie siedzimy w ławkach ale w kręgu na dywanie co ułatwia komunikację i sprzyja wytworzeniu miłej atmosfery.

9 Pomoce dydaktyczne Na zajęciach wykorzystujemy nowoczesne pomoce dydaktyczne, gry językowe, zabawy, piosenki, historyjki i wiele innych ciekawych pomysłów, które sprzyjają efektywnej nauce języka..

10 Centrum Językowe Magic – Land Paulina Żurawicz – Fabisiak Dziękuję za uwagę!


Pobierz ppt "Centrum Językowe Magic Land Na terenie Placówki Miejskiego Przedszkola nr 4 w Lubinie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google