Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła w ruchu -Ćwiczyć każdy może. Na początku lutego uczniowie z naszej szkoły mieli możliwość skorzystania z nauki jazdy na nartach w ramach zajęć

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła w ruchu -Ćwiczyć każdy może. Na początku lutego uczniowie z naszej szkoły mieli możliwość skorzystania z nauki jazdy na nartach w ramach zajęć"— Zapis prezentacji:

1 Szkoła w ruchu -Ćwiczyć każdy może

2 Na początku lutego uczniowie z naszej szkoły mieli możliwość skorzystania z nauki jazdy na nartach w ramach zajęć pozalekcyjnych. Długo wyczekiwany stok narciarski został otwarty na terenie naszej gminy w miejscowości Siedleszczany. Mimo, iż zima szybko pożegnała się z nami, uczniowie mieli możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu i nauki jazdy na nartach pod okiem instruktora. Ci, którzy potrafili szusować na nartach doskonalili swoje umiejętności, a wszyscy wspaniale się bawili.

3

4

5 Tradycją naszej szkoły są wyjazdy na lodowisko do Mielca czy Dębicy. Wyjazdy organizowane są przez wychowawców klas we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego. Inicjatywa takiej formy rekreacji wychodzi od uczniów, którzy chętnie i licznie biorą udział w takich wyjazdach.

6

7

8 Zajęcia z tańca nowoczesnego są sprawdzoną formą aktywności ruchowej, która mocno zakorzeniła się w naszej szkole. Uczestnicy nie tylko tańczą ale również, poszerzają swoją wiedzę w tej dziedzinie. Uświetniają swoimi tanecznymi popisami nasze szkolne imprezy i uroczystości.

9

10

11

12

13 W naszej okolicy mamy wspaniałe możliwości do uprawiania turystyki rowerowej. Co roku uczniowie biorą udział w rajdach rowerowych pokonując doskonale przygotowaną ścieżkę rowerową na trasie Ślęzaki - Nowa Dęba. Organizowane są wycieczki rowerowe do parku i zamku w Baranowie Sandomierskim, rowerowa pielgrzymka do Sulisławic.

14

15

16

17 Ochotnicza Straż Pożarna mocno współpracuje z naszą szkołą. Pomaga w przygotowaniu różnego rodzaju imprez. Uczniowie, którzy działają w Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych uczestniczą w zawodach strażackich. Ostatnim sukcesem było zdobycie przez Dziewczęcą Drużynę pierwszego miejsca w zawodach powiatowych.

18

19


Pobierz ppt "Szkoła w ruchu -Ćwiczyć każdy może. Na początku lutego uczniowie z naszej szkoły mieli możliwość skorzystania z nauki jazdy na nartach w ramach zajęć"

Podobne prezentacje


Reklamy Google