Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TFO TFO to był pierwszy mój zakup na rachunku IKE. Jak wynika z następnych slajdów okazał się pięknym początkiem zbierania na emeryturę... Witam serdecznie,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TFO TFO to był pierwszy mój zakup na rachunku IKE. Jak wynika z następnych slajdów okazał się pięknym początkiem zbierania na emeryturę... Witam serdecznie,"— Zapis prezentacji:

1 TFO TFO to był pierwszy mój zakup na rachunku IKE. Jak wynika z następnych slajdów okazał się pięknym początkiem zbierania na emeryturę... Witam serdecznie, Chciałbym Wam przedstawić po kolei moje przemyślenia podczas zakupu, posiadania akcji i sprzedaży.

2 Dzień zakupu :

3

4

5 Pinbar miał miejsce dnia

6 Sprzedaż:

7

8 Końcowa sprzedaż akcji:

9 Reasumując: Cena zakupu – 2,91 Cena sprzedaży I – 4,73 Cena sprzedaży II – 4,10 Zysk – 49,9% Nie masz czasu na analizy ? Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikacja prezentacji w całości lub jej części bez zgody autora zabronione.


Pobierz ppt "TFO TFO to był pierwszy mój zakup na rachunku IKE. Jak wynika z następnych slajdów okazał się pięknym początkiem zbierania na emeryturę... Witam serdecznie,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google