Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Według kodeksu 2.0. Zakaz ten został wprowadzony,ponieważ telefony mogą rozpraszać uczniów oraz nauczycieli podczas lekcji. Szkoła jest do nauki.. A nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Według kodeksu 2.0. Zakaz ten został wprowadzony,ponieważ telefony mogą rozpraszać uczniów oraz nauczycieli podczas lekcji. Szkoła jest do nauki.. A nie."— Zapis prezentacji:

1 Według kodeksu 2.0

2 Zakaz ten został wprowadzony,ponieważ telefony mogą rozpraszać uczniów oraz nauczycieli podczas lekcji. Szkoła jest do nauki.. A nie do używania telefonów.

3 Uczniowie są zbyt mało odpowiedzialni, żeby pozwolić im używać telefonu na terenie szkoły. Zgubiłem telefon

4 Możemy komuni- kować się z rodzicami Możemy słuchać muzyki Możemy grać i używać aplikacji Możemy oglądać filmy Możemy korzystać z portali np. FaceBook Możemy oglądać nie odpo- wiednie filmy Możemy stracić telefon przez konfiskate Możemy zgubić telefon Uważamy się lepsi bo mamy lepszy telefon Mogą nam go ukraść Za Przeciw

5 Jeśli nosisz i używasz telefonu w szkole to jest też prawdopodobieństwo, że będziesz robić zdjęcia i kręcić filmy bez zgody osoby zainteresowanej.

6 Jan, Ania i Piotr ; Ania wyskakuje na Janka z wulgarnym słownictwem tym czasem...... Piotrek z ukrycia filmuję sytuacje – Kto w takiej sytuacji jest winny?

7 Zauważ, że każdy ma swoją prywatność, dlatego nie możesz nagrywać i robić zdjęć osobą bez zgody. Możesz mieć nawet porachunki z sądem dla nieletnich.

8 Ty kogoś narażasz na utratę prywatności … ale pamiętaj, inn i też się mogą za to odwdzięczyć.

9 Pamiętaj jedno, szkoła jest do nauki, a nie do grania i robienia zdjęć telefonem komórkowym czy też innym mobilnym urządzeniem.

10 Mamy nadzieję że ta prezentacja się podobała, coś z niej zapamiętacie, nauczycie się czegoś. Wykonali: Dawid G. Jan J. Kacper S. Karol K. Damian K. Asia L. Piotr Sz.


Pobierz ppt "Według kodeksu 2.0. Zakaz ten został wprowadzony,ponieważ telefony mogą rozpraszać uczniów oraz nauczycieli podczas lekcji. Szkoła jest do nauki.. A nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google