Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Asia Kalinowska i Karolina Zboińska. Zakaz chodzenia w krótkich spódniczkach. Zakaz noszenia wyzywającej biżuterii. Zakaz noszenia długich kolczyków (szczególnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Asia Kalinowska i Karolina Zboińska. Zakaz chodzenia w krótkich spódniczkach. Zakaz noszenia wyzywającej biżuterii. Zakaz noszenia długich kolczyków (szczególnie."— Zapis prezentacji:

1 Asia Kalinowska i Karolina Zboińska

2 Zakaz chodzenia w krótkich spódniczkach. Zakaz noszenia wyzywającej biżuterii. Zakaz noszenia długich kolczyków (szczególnie w takiej ilości ) Zakaz noszenia odkrytych pępków

3 Tak wolno. A tak nie wolno.

4 Nie wolno farbować włosów. Można mieć tylko naturalny kolor. Nie wolno malować się do szkoły, tak jak na dyskotekę. Dozwolony jest jedynie blady błyszczyk i tusz do rzęs, którego nie zauważą nauczyciele, ale i to jest ryzykowne.

5 Podczas lekcji jest całkowity zakaz wychodzenia poza teren szkoły. Można wychodzić do sklepu, ale tylko pod nadzorem nauczyciela. Naszego bezpieczeństwa w szkole pilnuje Pan strażnik.

6 Spóźnianie niedozwolone! Usprawiedliwia nas opóźnienie transportu.

7 Uwagami jesteśmy karani za nieodpowiedzialne zachowanie, wyrządzanie szkody psychicznej lub fizycznej innym uczniom naszej szkoły. Uwagę możemy dostać, jeśli źle odnosimy się do nauczycieli bądź innych uczniów.

8 Przerwa jest po to, żeby odpocząć. Nie wolno się wściekać, drzeć, dostawać ataków szału i wyżywać się na innych. Wolno za to odpoczywać, siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, a rozmawiać tylko szeptem

9 W naszej szkole lekcje są po to, żeby się czegoś nauczyć, a nie pogadać i miło spędzić czas ze znajomymi. Oczywiście na przerwach można rozmawiać, ale na lekcji obowiązuje dyscyplina!

10 Na lekcji nie wolno używać komórek, bo mogą zostać skonfiskowane i oddane na zebraniu lub na koniec roku lub w ciężkich przypadkach na koniec trzeciej klasy Nie wolno nagrywać nauczycieli, a w szczególności pani od religii. Wszelkie akcje z telefonem na lekcji dozwolone po uzgodnieniu z nauczycielem.


Pobierz ppt "Asia Kalinowska i Karolina Zboińska. Zakaz chodzenia w krótkich spódniczkach. Zakaz noszenia wyzywającej biżuterii. Zakaz noszenia długich kolczyków (szczególnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google