Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nabór elektroniczny 2014 Harmonogram naboru.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nabór elektroniczny 2014 Harmonogram naboru."— Zapis prezentacji:

1 Nabór elektroniczny 2014 Harmonogram naboru

2 HARMONOGRAM 1 kwietnia - 30 kwietnia do godz. 1300
Kandydaci z gimnazjów nieobjętych systemem zakładają swoje konta na stronie internetowej wprowadzają wybrane oddziały i przynoszą podania z wybranymi preferencjami do szkół ponadgimnazjalnych pierwszego wyboru. Kandydaci z gimnazjów objętych systemem logują się do systemu na stronie internetowej wprowadzają wybrane oddziały i składają podania z wybranymi preferencjami w macierzystym gimnazjum.

3 HARMONOGRAM Podania wszystkich kandydatów muszą być podpisane przez kandydata oraz przez jego rodziców lub prawnych opiekunów. Uwaga! Wybór oddziałów wyłącznie w szkołach o dużej liczbie chętnych stwarza ryzyko nieprzyjęcia do żadnego z nich!

4 Zasady wyboru preferencji
Dowolna ilość klas z trzech szkół Kolejność decyduje o wyborze klasy (system dopasowuje od 1 preferencji w dół) Do różnych klas można mieć różną ilość punktów (inne przedmioty punktowane) Najgorzej nie dostać się do żadnej z wybranych klas

5 Schemat działania systemu naboru
142 pkt mało 1a niemiecki 1c niemiecki 1a rosyjski 1b 1d 1a 1e mało mało mało zakwalifikowany wystarczy

6 HARMONOGRAM Od 23 czerwca do 24 czerwca do godz Kandydaci mogą zmieniać preferencje. Przy zmianie preferencji kandydat dostarcza nowe podanie z odpowiednimi podpisami (jak w 1 kroku).

7 HARMONOGRAM 27 czerwca do 2 lipca do godziny 1300
Kandydaci z gimnazjów nieobjętych systemem wprowadzają oceny końcoworoczne, wyniki egzaminu gimnazjalnego i informacje o innych osiągnięciach umieszczonych na świadectwie ukończenia gimnazjum oraz doręczają potwierdzone przez gimnazjum kopie świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru. Kandydaci z gimnazjów objętych systemem sprawdzają poprawność danych wprowadzonych przez ich gimnazja macierzyste. .

8 HARMONOGRAM 4 lipca godz Publikacja list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia oraz wykazu szkół z wolnymi miejscami. 4 lipca od godz – 8 lipca do godz Kandydaci, którzy zostali przyjęci zgodnie ze swoimi preferencjami, potwierdzają wolę podjęcia nauki poprzez dostarczenie oryginałów świadectw i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego do szkół ponadgimnazjalnych.

9 HARMONOGRAM 8 lipca godz Publikacja list kandydatów przyjętych. WAKACJE!!!

10 Ważne strony https://lodzkie.edu.com.pl/Kandydat http://12lo.ehost.pl/

11 Dziękuję za uwagę! Andrzej Janicki


Pobierz ppt "Nabór elektroniczny 2014 Harmonogram naboru."

Podobne prezentacje


Reklamy Google