Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku Taki był początek Samorząd Lokalny Miasta Olecko.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku Taki był początek Samorząd Lokalny Miasta Olecko."— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku Taki był początek Samorząd Lokalny Miasta Olecko

2 W oczekiwaniu na gości.

3 Pamiątkowe zdjęcie – spotkanie po 20 latach 21 maja 2010 roku w Dworze Mazurskim w Siejniku zorganizowaliśmy spotkanie radnych z pierwszej kadencji Rady Miejskiej Olecka w celu przeprowadzenia wywiadu na temat ich pracy w Radzie. O tym, co udało się dokonać i o tym, których uchwał nie zrealizowano i dlaczego.

4 Powitanie Powitanie gości w Mazurskim Dworze.

5 Na czym polegało przejęcie kompetencji z zakresu administracji rządowej ?

6 Interesuje nas również powstanie Oleckiego Centrum Kultury. Kto był jego inicjatorem ?

7 W jakim celu została powołana pierwsza Olecka Rada Młodzieży ? Czego pragnęli członkowie tej Rady ? Olecka Rada Młodzieży funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

8 Źródło historyczne – niespodzianka pana Grzegorza Kłoczko

9 Parę zdjęć ze spotkania Fot. A. Makowska

10 Mała niespodzianka dla Radnych Na specjalną okazję został upieczony tort.

11 Zadanie specjalne – Radni musieli ułożyć z puzzli fundament największego swojego przedsięwzięcia

12 Każdy z nas miał dobrą wolę, miał chęci, chciał zrobić coś pożytecznego. Mieliśmy pewne umiejętności, mieliśmy rodziny. Mieszkaliśmy tutaj, wiadomo było że rewolucji nie będzie, że życie będzie się toczyć i że my będziemy mogli mniejsze czy większe kamyczki do tego naszego oleckiego ogródka wrzucać G. Kłoczko Myśmy te 4 lata poświęciliśmy aby zrealizować jakieś idee, zmienić coś w środowisku lokalnym J.Bućwiński Cytaty Wszystkie przytoczone słowa zostały wypowiedziane podczas spotkania Rady.

13 1.Ewelina Kulbacka kl. 3c 2.Aneta Makowska kl.3a 3.Magda Olszewska kl.3a 4.Ada Sikorska kl.3c 5.Marta Ulikowska kl.3a 6.Jakub Budka kl.3a 7.Mateusz Mielziuk kl.3a 8.Hubert Puchalski kl.3a 9.Marcin Zawadzki kl.3a Opiekun Pani Anna Kaczor W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku Taki był początek Samorząd Lokalny Miasta Olecko."

Podobne prezentacje


Reklamy Google