Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BLUES MIESZKA W PRZEDSZKOLU Projekt realizowany przez: Przedszkole Specjalne nr 208 przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Bluesowym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BLUES MIESZKA W PRZEDSZKOLU Projekt realizowany przez: Przedszkole Specjalne nr 208 przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Bluesowym."— Zapis prezentacji:

1 BLUES MIESZKA W PRZEDSZKOLU Projekt realizowany przez: Przedszkole Specjalne nr 208 przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Bluesowym

2 Cele projektu Edukacja i terapia muzyczna poprzez występy na żywo artystów z kręgu muzyki bluesowej. Poznanie przez dzieci różnych form i gatunków muzycznych. Integracja dzieci niepełnosprawnych ze środowiskiem ludzi sprawnych.

3 Organizatorzy Przedszkole Specjalne nr. 208 w Warszawie Placówka oświatowa, obejmująca opieką dzieci upośledzone w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim Polskie Stowarzyszenie Bluesowe Ogólnopolska organizacja pozarządowa o charakterze non-profit, której celem jest propagowanie, inicjowanie i wspieranie wszelkich zjawisk i przedsięwzięć kulturowych związanych z bluesem i gatunkami pokrewnymi.

4 Zrealizowane koncerty Blues na harmonijkę i gitarę w wykonaniu duetu Jaguś & Łęczycki

5 Zrealizowane koncerty Bluesowe piosenki z harmonijką w tle w wykonaniu Sławka Wierzcholskiego

6 Plany Planujemy 3-4 wydarzenia koncertowe w roku szkolnym. Najbliższe wydarzenie – koncert zespołu Boogie Boys w listopadzie 2010.


Pobierz ppt "BLUES MIESZKA W PRZEDSZKOLU Projekt realizowany przez: Przedszkole Specjalne nr 208 przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Bluesowym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google