Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W dniach 16 - 21 października 2009 r. troje nauczycieli: - p. dyrektor Andrzej Biernacki, - p. Magdalena Gądek-Wieczorek, - p. Jolanta Grzywnowicz oraz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W dniach 16 - 21 października 2009 r. troje nauczycieli: - p. dyrektor Andrzej Biernacki, - p. Magdalena Gądek-Wieczorek, - p. Jolanta Grzywnowicz oraz."— Zapis prezentacji:

1

2 W dniach 16 - 21 października 2009 r. troje nauczycieli: - p. dyrektor Andrzej Biernacki, - p. Magdalena Gądek-Wieczorek, - p. Jolanta Grzywnowicz oraz czworo uczniów z klas II a i II b: - Artur Pierzak, - Agnieszka Mika, - Paulina Bojacz, - Szymon Kosiński uczestniczyli w wymianie roboczej w Portogruaro we Włoszech. Spotkanie to otworzyło kolejny projekt realizowany przez naszą szkołę pt. "Mury w Europie" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie". W dniach 16 - 21 października 2009 r. troje nauczycieli: - p. dyrektor Andrzej Biernacki, - p. Magdalena Gądek-Wieczorek, - p. Jolanta Grzywnowicz oraz czworo uczniów z klas II a i II b: - Artur Pierzak, - Agnieszka Mika, - Paulina Bojacz, - Szymon Kosiński uczestniczyli w wymianie roboczej w Portogruaro we Włoszech. Spotkanie to otworzyło kolejny projekt realizowany przez naszą szkołę pt. "Mury w Europie" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie".

3 Nauczyciele z Niemiec, Polski, Szwecji i Włoch biorący udział w projekcie. Nauczyciele z Niemiec, Polski, Szwecji i Włoch biorący udział w projekcie.

4 Wymiana opinii między uczniami z Polski i Włoch

5 Wycieczka do Wenecji.

6 Przed Urzędem Miejskim w Portogruaro.

7 Nowe przyjaźnie Spotkanie pana dyrektora Andrzeja Biernackiego z Burmistrzem

8 Na jednym z weneckich mostów.

9 MASKARADA

10 W dniach 27-1 na przełomie maja i czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w wymianie roboczej w Berlinie w Niemczech. Spotkanie to było kontynuacją projektu realizowanego przez naszą szkołę pt. "Mury w Europie" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie". W dniach 27-1 na przełomie maja i czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w wymianie roboczej w Berlinie w Niemczech. Spotkanie to było kontynuacją projektu realizowanego przez naszą szkołę pt. "Mury w Europie" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie".

11 Koncert Niemieckiej młodzieży

12 Spotkanie nauczycieli z młodzieżą

13 Praca jednej z grup powstałych w Niemczech

14 Zwiedzanie Berlina

15 Brama Brandenburska

16 Uczniowie z Polski i Niemiec

17 Zabawy uczniów

18 Wspólny występ uczniów

19 W dniach 6-11 października nasi uczniowie przyjmowali uczniów z Włoch, Niemiec i Szwecji w ramach kontynuacji projektu pt. "Mury w Europie" W dniach 6-11 października nasi uczniowie przyjmowali uczniów z Włoch, Niemiec i Szwecji w ramach kontynuacji projektu pt. "Mury w Europie"

20 Lekcja historii w Krakowie

21 Zwiedzanie Krakowa

22 Wspólne występy uczniów

23 Wspólna lekcja matematyki

24 Wspólne gry i zabawy

25 Grupa muzyczna

26 Lekcja o zwalczaniu stereotypów

27 Plakaty przedstawiające jak widzą siebie nawzajem inne kraje

28 Plakaty przedstawiające Polskę

29 Plakaty przedstawiające Włochy

30 Plakaty przedstawiające Szwecję

31 Plakaty przedstawiające Niemcy

32


Pobierz ppt "W dniach 16 - 21 października 2009 r. troje nauczycieli: - p. dyrektor Andrzej Biernacki, - p. Magdalena Gądek-Wieczorek, - p. Jolanta Grzywnowicz oraz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google