Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JEST TYLE MOŻLIWOŚCI TA PREZENTACJA POMOŻE CI WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JEST TYLE MOŻLIWOŚCI TA PREZENTACJA POMOŻE CI WYBRAĆ NAJLEPSZĄ"— Zapis prezentacji:

1 JEST TYLE MOŻLIWOŚCI TA PREZENTACJA POMOŻE CI WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

2 WIESZ W CZYM CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ? TAK NIE

3 GRATULACJE To świetnie. Przejdź do zakładki Rekrutacja

4 TO KIEPSKO. ALE DAMY RADĘ. CZEGO SZUKASZ? WIEDZY INSPIRACJI UMIEJĘTNOŚCI

5 CZY TWOJE OCENY SĄ WYŻSZE NIŻ DOSTATECZNY? TAK NIE

6 To świetnie. Skorzystaj z zajęć rozwijających. Zajęcia rozwijające to 30 dodatkowych (i darmowych) godzin z wybranego przedmiotu, które pomogą Ci przygotować się do rozszerzonej matury.

7 Masz szansę się poprawić. Skorzystaj z zajęć dydaktyczno-wyrównawczych. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze to 30 dodatkowych (i darmowych) godzin z wybranego przedmiotu, które pomogą Ci nadrobić zaległości.

8 CZY WIESZ CO CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ ROBIĆ W PRZYSZŁOŚCI? Wiem dokładnie Nie jestem pewny/pewna

9 Sprawdź się u pracodawcy – skorzystaj z oferty staży z możliwością otrzymania stypendium stażowego Staże to forma nabywania umiejętności praktycznych w przedsiębiorstwie w dni wolne od zajęć szkolnych (najczęściej w wakacje. Jest to coś więcej niż obowiązkowe praktyki. Okres realizacji stażu wynosi 4 tygodnie. Za udział w stażu możesz ubiegać się o stypendium stażowe.

10 NIE WIESZ BO… …nie jesteś pewny/a co robi się na danym stanowisku. … nie jesteś pewny/a w czym możesz być dobry/a.

11 Wybierz się ze swoją klasą na staż-wizytę zawodoznawczą i zobacz jak wygląda praca na różnych stanowiskach. Wizyty zawodoznawcze u przedsiębiorców pozwalają zapoznać się z funkcjonowaniem zakładu pracy, organizacją pracy, nowymi technologiami oraz zawodami.

12 Skorzystaj z pomocy doradcy zawodowego na warsztatach. Na warsztatach z doradcą zawodowym będziesz mieć możliwość: określenia własnych predyspozycji, skorzystania z testów kompetencji i zainteresowań zawodowych, wraz z omówieniem wyników, zaplanowania wraz z doradcą swoją ścieżkę zawodową (i określić możliwości awansu w danym zawodzie), określenia dróg poszerzania i uzupełniania kwalifikacji.

13 CZY CHCESZ SIĘ CZEGOŚ NAUCZYĆ CZY PRZEĆWICZYĆ TO CO JUŻ POTRAFISZ? CHCĘ SIĘ NAUCZYĆ CZEGOŚ NOWEGO CHCĘ PRZEĆWICZYĆ TO CO JUŻ UMIEM

14 W takim razie potrzebny Ci kurs Kursy dają Ci nowe kwalifikacje, których nie uzyskasz poprzez naukę w szkole. Większość z organizowanych kursów kończy się otrzymaniem uprawnień (np. wózki widłowe, spawacz) lub zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11 stycznia 2012 r.


Pobierz ppt "JEST TYLE MOŻLIWOŚCI TA PREZENTACJA POMOŻE CI WYBRAĆ NAJLEPSZĄ"

Podobne prezentacje


Reklamy Google