Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt Edukacyjny Zdrowym by ć zdrowo ż y ć. Cele projektu kształtowanie zdrowego stylu życia poprzez właściwe zachowania, przyzwyczajenia i nawyki prozdrowotne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt Edukacyjny Zdrowym by ć zdrowo ż y ć. Cele projektu kształtowanie zdrowego stylu życia poprzez właściwe zachowania, przyzwyczajenia i nawyki prozdrowotne."— Zapis prezentacji:

1 Projekt Edukacyjny Zdrowym by ć zdrowo ż y ć

2 Cele projektu kształtowanie zdrowego stylu życia poprzez właściwe zachowania, przyzwyczajenia i nawyki prozdrowotne.

3 Projekt edukacyjny opracowa ł y mgr Justyna G ł owacka mgr Urszula Molenda

4 Gimnazjum nr 3 Przy oddziale psychiatrycznym dla dzieci i m ł odzie ż y

5 Projekt edukacyjny pt. „Czy wiem co to jest zdrowy styl życia?” realizowany był wśród młodzieży na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, w terminie od 07.02.- 14.03.2014. W projekcie zostały osiągnięte założone cele. Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w zajęciach, realizowała swoje zdolności i umiejętności twórczego myślenia. Bardzo dobrze układała się współpraca pomiędzy uczniami. Aktywnie brali udział w realizacji projektu oraz spotkaniach na których to prezentowali swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz przedstawiali pomysły, które były wykorzystywane w dalszej realizacji projektu. Atmosfera w zespole projektowym była bardzo dobra co można było zauważyć w efektach pracy.

6 M ł odzie ż wykonywa ł a plakaty promuj ą cy zdrowy styl ż ycia

7

8

9

10

11

12

13

14

15 Uczniowie wykonywali gazetkę informacyjną o zdrowym stylu życia

16

17

18

19

20 Młodzież wykonała gazetkę tematyczną

21

22 Uczniowie wykazali się dużą znajomości tematu oraz promocją zdrowego stylu życia


Pobierz ppt "Projekt Edukacyjny Zdrowym by ć zdrowo ż y ć. Cele projektu kształtowanie zdrowego stylu życia poprzez właściwe zachowania, przyzwyczajenia i nawyki prozdrowotne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google