Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zatoka w lodzie Zatoka w lodzie Wyjątkowo niskie temperatury sięgające poniżej minus 20 stopni Celsjusza utrzymywały się w lutym 2011 na Wybrzeżu gdańskim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zatoka w lodzie Zatoka w lodzie Wyjątkowo niskie temperatury sięgające poniżej minus 20 stopni Celsjusza utrzymywały się w lutym 2011 na Wybrzeżu gdańskim."— Zapis prezentacji:

1

2 Zatoka w lodzie Zatoka w lodzie Wyjątkowo niskie temperatury sięgające poniżej minus 20 stopni Celsjusza utrzymywały się w lutym 2011 na Wybrzeżu gdańskim przez kilkanaście dni. Skutkiem tego było stopniowe zamarzanie Zatoki Gdańskiej i Puckiej. Pokrywa lodowa miejscami osiągała do 40 cm grubości. Taka sytuacja zdarza się raz na kilka lat. Pomimo, iż na morzu nie jest to grubość lodu bezpieczna, prowokowała setki osób do spacerów po lodzie. Natura stworzyła też niespotykane widoki.

3 Automatyczne wyświetlanie Slides will advance automatically

4 Gdynia – Basen Jachtowy

5 Mało rozsądne wycieczki do boi sygnałowej przy torze wodnym

6 Basen Prezydenta skuty lodem

7 Bulwar Nadmorski

8 Wokół mola w Orłowie

9 Wokół mola w Orłowie

10

11

12 Gdynia – Babie Doły

13 Gdynia Obłuże

14

15 Rewa k/Gdyni

16

17

18

19 Sopockie molo

20

21 Foto i opracowanie: Tadeusz Łomiński 2011r. Muzyka: Janusz Pierzak – „Szalony wiatr” W i ę c e j p r e z e n t a c j i n a s t r o n i e : F o r m o r e p r e s e n t a t i o n s, p l e a s e v i s i t m y w e b s i t e w w w. t a d e u s z. l o m i n s k i. c o m. p l / p r e z e n t a c j e t a d e u s z @ l o m i n s k i. c o m. p l


Pobierz ppt "Zatoka w lodzie Zatoka w lodzie Wyjątkowo niskie temperatury sięgające poniżej minus 20 stopni Celsjusza utrzymywały się w lutym 2011 na Wybrzeżu gdańskim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google