Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Automatyczne wyświetlanie Klikaj tylko, gdy pojawi się ikona myszki inaczej utracisz wiele animowanych fotografii Slides will advance automatically.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Automatyczne wyświetlanie Klikaj tylko, gdy pojawi się ikona myszki inaczej utracisz wiele animowanych fotografii Slides will advance automatically."— Zapis prezentacji:

1

2 Automatyczne wyświetlanie Klikaj tylko, gdy pojawi się ikona myszki inaczej utracisz wiele animowanych fotografii Slides will advance automatically

3 W ostatnią sobotę czerwca 2012 r. na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni odbył się finał rozgrywek Ekstraligi Rugby 7. Bój o trofea stoczyły cztery najlepsze drużyny sezonu zasadniczego: AZS AWF Gdańsk, RK Unisław, Ferrano Włókniarz Zgierz oraz Arka Rumia. Serce do walki, stalowe mięśnie, płuca jak miech i wola zwycięstwa charakteryzowały wszystkich zawodników. Była to kolejna świetna impreza sportowa w Gdyni. Nie obyło się też bez niespodzianki pogodowej. W połowie zawodów niebo pociemniało tak, że włączono sztuczne oświetlenie. Rozgrywanie meczu przerwano gdy nad stadionem rozszalała się gigantyczna ulewa. Płyta boiska w ciągu 5 minut odbijała światła jak lustro. Po kwadransie deszcz przestał padać i wznowiono zawody. Odwodnienie boiska działało sprawnie, ale resztki wody uatrakcyjniły zawody co pokazują kolejne zdjecia. Widzowie z trzech pokoleń dotrwali wiernie do finału w którym AZS AWF pokonał Arkę Rumia. Zawody kończono już w słońcu.

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22 Foto i opracowanie: Tadeusz Łomiński 2012 © Muzyka: Marek Kościkiewicz – „Nie daj się”


Pobierz ppt "Automatyczne wyświetlanie Klikaj tylko, gdy pojawi się ikona myszki inaczej utracisz wiele animowanych fotografii Slides will advance automatically."

Podobne prezentacje


Reklamy Google