Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na łące Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na łące Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Na łące Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Wyprawa na łąkę Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Łąka to bardzo ciekawe miejsce. Pójdźmy więc na łąkę i zobaczmy, kto tam mieszka. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Na łące można spotkać szybkiego i skocznego zająca. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Kolczasty jeż również lubi przebywać na łące. Kret mieszka pod ziemią, ale czasem wyjdzie na powierzchnię łąki.

5 Możesz też spotkać na łące sprytnego, rudego liska. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Piękny, duży bocian lubi przylecieć na łąkę. Na łące mieszka też mała, szara myszka.

6 Na łące spotkasz też pełną kropek czerwoną biedronkę. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Piękne, kolorowe motyle też często przylatują na łąkę. Na łące mieszka też wiele owadów. Pszczoły zbierają nektar z kwiatków rosnących na łące.

7 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Na łące mieszkają zielone, grające świerszcze.

8 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zachowanie na łące. Zabawa na łące jest wspaniała! Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach.

9 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Bądź ostrożny – uważaj na owady, mogą użądlić. Nie niszcz roślin bez powodu – one dają zwierzętom dom i jedzenie. Nie krzywdź zwierząt mieszkających na łące – one też czują ból.

10 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Pamiętaj – łąka to świetne miejsce, gdzie można wspaniale się bawić ale i dom dla wielu jej mieszkańców!


Pobierz ppt "Na łące Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google