Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TECHNIK INFORMATYK TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TECHNIK INFORMATYK TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH."— Zapis prezentacji:

1

2 TECHNIK INFORMATYK TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

3 SZKOŁA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU EKOAKTYWNI ADOPCJA SERCA

4

5 III MIEJSCE W PLASTYCZNYM KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM WYRÓŻNIENIE OD UNICEFU NAGRODA W KONKURSIE GLOCAL TOUR ZWYCIĘSTWA W TURNIEJACH SPORTÓW OBRONNYCH I MIEJSCE W KONKURSIE MIĘDZYNARODOWYM GLOCAL TOUR NAGRODA DLA SZKOLNEGO KOŁA EKOLOGICZNEGO SPECJALNE WYRÓŻNIENIE W IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO PT. SŁOWO MATKA I OJCIEC INNE INFORMACJE NA STRONIE www.zs2.czeladz.pl

6 Jesteśmy szkołą z 60-letnią tradycją Tradycja, szeroki wachlarz zawodów i specjalizacji oraz profesjonalna kadra sprawiają, że szkoła kształci dobrych fachowców. Tradycja, szeroki wachlarz zawodów i specjalizacji oraz profesjonalna kadra sprawiają, że szkoła kształci dobrych fachowców. Nowoczesne środki dydaktyczne oraz liczne zajęcia pozalekcyjne wspomagają i kształtują osobowość i umiejętności zawodowe. Nowoczesne środki dydaktyczne oraz liczne zajęcia pozalekcyjne wspomagają i kształtują osobowość i umiejętności zawodowe. Szkoła jest bezpieczna i przyjazna dla uczniów. Szkoła jest bezpieczna i przyjazna dla uczniów. Nasi absolwenci są w stanie sprostać wyzwaniom dorosłego życia. Nasi absolwenci są w stanie sprostać wyzwaniom dorosłego życia.


Pobierz ppt "TECHNIK INFORMATYK TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google