Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na rogu ulicy Figlarnej i Czarodziejskiej mieści się dom, w którym mieszka Julia. Mała Julia nie jest radosną dziewczynką. Nosi wielkie okulary, co.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na rogu ulicy Figlarnej i Czarodziejskiej mieści się dom, w którym mieszka Julia. Mała Julia nie jest radosną dziewczynką. Nosi wielkie okulary, co."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Na rogu ulicy Figlarnej i Czarodziejskiej mieści się dom, w którym mieszka Julia. Mała Julia nie jest radosną dziewczynką. Nosi wielkie okulary, co naraża ją na złośliwe docinki szkolnych kolegów i koleżanek, albo – co gorsza sprawia, że staje się zupełnie niewidoczna dla innych dzieci, które nie chcą się zadawać z okularnicą.

4 Pewnego dnia Julia dowiaduje się, że pan Pokrętło, który prowadzi w okolicy dziwny sklep z artykułami żelaznymi, odchodzi na emeryturę i wystawia swoją firmę na sprzedaż. Dziewczynce udaje się namówić mamę, aby kupiła sklep pana Pokrętły.

5 Dzień, w którym Julia spotyka jego niezwykłych klientów, całkowicie odmieni jej życie…

6

7

8

9

10

11

12 Teraz Julia jest lubiana przez wszystkich w klasie. Zawsze jednak będzie pamiętać, że jej prawdziwi przyjaciele to ci, którzy byli z nią na dobre i na złe. Ci, których poznała pewnego wieczoru w niezwykłym sklepie pana Pokrętły.

13

14 Źródło zdjęć z pierwszego i ostatniego slajdu – Grafika GOOGLE


Pobierz ppt "Na rogu ulicy Figlarnej i Czarodziejskiej mieści się dom, w którym mieszka Julia. Mała Julia nie jest radosną dziewczynką. Nosi wielkie okulary, co."

Podobne prezentacje


Reklamy Google