Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Porównywarki cen leków w Polsce i na świecie. Porównywarki w Polsce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Porównywarki cen leków w Polsce i na świecie. Porównywarki w Polsce."— Zapis prezentacji:

1 Porównywarki cen leków w Polsce i na świecie

2 Porównywarki w Polsce

3 porownywarkalekow.pl Intuicyjna w obsłudze strona posiadająca dużą bazę leków, aktualizowaną na bieżąco. Umożliwia wyszukiwanie zamienników leków, oraz pozwala sprawdzić właściwości każdego leku.

4 W pasku wyszukiwania wpisujemy nazwę interesującego nas leku lub substancji czynnej. Następnie wybieramy z listy interesującą nas pozycje.

5 Po wybraniu leku z listy, zostają nam wyświetlone informacje na jego temat, oraz dostępne zamienniki.

6 leku.pl Jest to prosta wyszukiwarka, pozwalająca wyszukiwać najtańsze zamienniki danych leków.

7 W pasku wyszukiwania znajdującym się w górnej części strony wpisujemy nazwę wyszukiwanego przez nas leku i klikamy szukaj. Po wyszukaniu pokaże nam się dodatkowe menu pozwalające określić dawkę, postać leku oraz poziom odpłatności. Niżej ukazany jest lek, którego szukamy oraz jego zamienniki. W ten sposób możemy łatwo porównać ceny leków jak i ich zamienników i znaleźć najlepszą dla nas solucję.

8 medme.pl Jest to ciekawa strona zawierająca wiele artykułów na temat zdrowia, oraz pozwalająca wyszukać najtańszą cenę danego leku.

9 W górnym menu strony wybieramy „porównaj ceny leków”. Następnie wpisujemy w pasku szukania nazwę leku, lub szukamy interesujących nas pozycji po kategoriach.

10 Pojawi nam się lista leków spełniających kryteria wyszukiwania. Teraz szukamy pozycji, która nas interesuje. Po wejściu w interesujący nas lek mam listę dostępnych aptek i cen, począwszy od najniższej.

11 cenolek.pl Prosta strona pozwalająca porównać ceny leków w wybranych aptekach.

12 W pasku wyszukiwania, w górnej części strony wpisujemy nazwę interesującego nas leku. Następnie pokażą nam się wszystkie warianty danego leku. Należy wybrać jeden z nich.

13 Po wybraniu interesującej nas pozycji ukaże nam się dostępny w poszczególnych aptekach lek, począwszy od najtańszej opcji.

14 cenaleku.pl Prosty serwis pozwalający wyszukiwać cen leków w okolicznych aptekach.

15 W pasku wyszukiwania wpisujemy nazwę interesującego nas leku. Z listy dostępnych leków wybieramy interesującą nas pozycję.

16 Po wybraniu leku z listy, pokazuje nam się jego cena oraz dostępność w wybranej aptece, wraz z mapą.

17 ceneo.pl Popularny serwis internetowy oferujący wyszukiwanie – porównywanie cen nie tylko leków.

18 W pasku wyszukiwania wpisujemy nazwę wyszukiwanego przez nas leku. Wybieramy interesujący nas wariant leku.

19 Po wejściu w interesującą nas pozycje otrzymujemy listę wybranego leku w dostępnych aptekach.

20 Porównywarki za granicą

21 goodrx.com Prosta wyszukiwarka pozwalająca znaleźć leki w najbliższych aptekach za granicą.

22 W pasku wyszukiwania wpisujemy nazwę wyszukiwanego przez nas leku oraz miasto w którym chcemy go kupić. Pokazuje nam się strona na której mamy listę aptek w danym mieście, gdzie dostępny jest wyszukiwany przez nas lek.

23 Po wybraniu interesującej nas pozycji otwiera się okno ze szczegółowymi danymi danej apteki, oraz kupny rabatowe do leku.

24 rxpricequotes.com Strona pozwalająca wyszukiwać najtańsze oferty lekarstw na podstawie zebranych informacji takich jak: adres zamieszkania, dawka leku oraz czas zażywania leku.

25 Wpisujemy nazwę wyszukiwanego przez nas leku, kod pocztowy i odległość od zadeklarowanego miejsca. Następnie wybieramy jedną z dostępnych dawek leku.

26 Deklarujemy ilość zażywanych tabletek na dzień i okres przyjmowania leku. W wyniku otrzymujemy według podanych nas danych wyliczone stawki danego leku.

27 pharmacychecker.com Prosta w obsłudze porównywarka cen leków oraz zamienników.

28 Wpisujemy w pasku wyszukiwania nazwę interesującego nas leku. W tym kroku wybieramy lek generyczny lub oryginalny.

29 Następnie wybieramy dawkę leku. Po uzupełnieniu wszystkich danych, otrzymujemy listę aptek, w których możemy dokonać zakupu leku, oraz jego cenę.

30 wellrx.com Prosta w obsłudze strona pozwalająca porównywać ceny leków w pobliskich aptekach.

31 Wybieramy z górnego menu „Search Drug Prices”. W polu wyszukiwania wpisujemy nazwę interesującego nas leku, orz podajemy kod pocztowy.

32 Podajemy dawkę leku. Wybieramy ilość tabletek.

33 Po zdefiniowaniu wszystkich potrzebnych informacji, otrzymujemy szczegółową informacje na temat wybranego leku w poszczególnych aptekach.

34 apps.health.ny.gov/ Strona pozwalająca na wybranie leku z listy i wyszukanie go w najbliższych aptekach znajdujących się w zdefiniowanej odległości od podanego miejsca.

35 Wybieramy z listy dostępnych leków interesującą pozycje i klikamy „Add”, następnie określamy naszą lokalizację i wciskamy „Search”.

36 Otrzymujemy listę zawierającą cenę lekarstwa w wybranych aptekach, wraz z ich szczegółowym adresem, oraz możliwością zlokalizowania na mapie.


Pobierz ppt "Porównywarki cen leków w Polsce i na świecie. Porównywarki w Polsce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google