Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W trakcie I półrocza roku szkolnego 2011/2012 Samorząd Uczniowski wziął udział w licznych inicjatywach, które miały miejsce na terenie Zespołu Szkół Elektryczno-

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W trakcie I półrocza roku szkolnego 2011/2012 Samorząd Uczniowski wziął udział w licznych inicjatywach, które miały miejsce na terenie Zespołu Szkół Elektryczno-"— Zapis prezentacji:

1

2 W trakcie I półrocza roku szkolnego 2011/2012 Samorząd Uczniowski wziął udział w licznych inicjatywach, które miały miejsce na terenie Zespołu Szkół Elektryczno- Elektronicznych i poza szkołą, wielu z nich sam był organizatorem bądź kontynuował działania, które mają dobrą tradycję i cieszą się uznaniem w naszej placówce i środowisku lokalnym.

3

4 ” Góra Grosza ”, której celem było wsparcie dla dzieci wychowujących się poza domem rodzinnym.

5

6 Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy organizując we współpracy z Katarzyną Pacholik, Marcinem Bieleckim i Leszkiem Sobczykiem na terenie szkoły licytację przedmiotów podarowanych przez nauczycieli, sponsorów i przyjaciół ZSE-E, sprzedaż ciast oraz koncerty z których dochód w wysokości 2683,32 zł przekazany został do sztabu generalnego radomszczańskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskim Domu Kultury.

7

8

9 Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego aktywnie uczestniczyli w przygotowaniu ślubowania klas pierwszych oraz Dniu Edukacji Narodowej

10

11 W listopadzie w ramach akcji „Znicz” uczniowie SU zapalili świece na zbiorowych mogiłach zasłużonych nekropolii radomszczańskich.

12 Młodzież klas pierwszych została zapoznana z życiem i twórczością Janusza Groszkowskiego a następnie wzięła udział w konkursie, który miał formę ‘’Milionerów” a pytania dotyczyły patrona szkoły.

13

14

15

16 Samorząd Uczniowski godnie reprezentował szkołę w obchodach uroczystości państwowych, miejskich i powiatowych organizowanych przez Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe oraz różne organizacje tj:

17 o 13 września 2011r. wziął udział w obchodach 66 rocznicy bitwy pod Ewiną. o 17 września 2011r. w 71 rocznicy napaści sowieckiej na Polskę. o 11 listopada 2011r. w obchodach Święta Niepodległości. o 13 grudnia 2011 r. w obchodach upamiętniających 30 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. o 16 stycznia 2012 r. w obchodach 66 rocznicy wyzwolenia Radomska.


Pobierz ppt "W trakcie I półrocza roku szkolnego 2011/2012 Samorząd Uczniowski wziął udział w licznych inicjatywach, które miały miejsce na terenie Zespołu Szkół Elektryczno-"

Podobne prezentacje


Reklamy Google