Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE www.tarnow.policja.gov.pl KOMISARIAT POLICJI W CIĘŻKOWICACH OCENA ROCZNA ZA 2015r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE www.tarnow.policja.gov.pl KOMISARIAT POLICJI W CIĘŻKOWICACH OCENA ROCZNA ZA 2015r."— Zapis prezentacji:

1 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE KOMISARIAT POLICJI W CIĘŻKOWICACH OCENA ROCZNA ZA 2015r.

2 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE W Komisariacie Policji w Ciężkowicach w roku 2015, ogółem wszczęto 200 postępowań przygotowawczych w sprawach o przestępstwa, co daje wzrost liczby wszczęć o 20 postępowań przygotowawczych.

3 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE W stosunku do 140 osób podejrzanych skierowano wnioski o objęcie aktem oskarżenia. Wobec jednego podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, a w stosunku do trzech innych podejrzanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Ponadto prowadzono 122 postępowania sprawdzające zakończone wydanie postanowienia o odmowie wszczęcia dochodzenia/śledztwa (brak znamion przestępstwa). WYKRYWALNOŚĆ Wykrywalność przestępstw kryminalnych w 2015 roku była na poziomie 91,9%, natomiast wykrywalność ogólna za rok 2015 wyniosła 94,9%.

4 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE

5 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE

6 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE

7 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Gmina Ciężkowice 61 / 92

8 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Gmina Gromnik 59 / 63

9 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Gmina Rzepiennik Strzyżewski 60 / 45

10 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE

11 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE MIEJSCA WYSTĘPOWANIA ZDARZEŃ DROGOWYCH ZE WZGLĘDU NA PODZIAŁ ADMINISTRACYJNY Przyczyna tych zdarzeń to w dalszym ciągu niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, nieudzielanie pierwszeństwa pieszemu, nieprawidłowe wyprzedzanie niedostosowanie odległości pomiędzy pojazdami, przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych. Rejon wypadkizabicirannikolizje Ciężkowice Gromnik Rzepiennik Strzyżewski

12 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE KATEGORIA RÓŻNICA zatrzymano sprawców przestępstw na gorącym uczynku w tym nietrzeźwych kierujących zatrzymano osób poszukiwanych sporządzono wniosków o ukaranie do Sądu w tym art. 87 kw nałożono mandatów karnych w tym porządkowych zastosowano pouczeń w tym porządkowych Zatrzymano praw jazdy zatrzymano dowodów rejestracyjnych zatrzymano osób do wytrzeźwienia wykonano interwencji

13 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE ILOŚĆ PRZEPROWADZONYCH INTERWENCJI

14 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Gmina Ciężkowice

15 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Łącznie interwencji ROK 2014 ROK 2015

16 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Interwencje domowe ROK 2014 ROK 2015

17 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE GminaGromnik

18 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Łącznie interwencji ROK 2014 ROK 2015

19 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Interwencje domowe ROK 2014 ROK 2015

20 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Gmina Rzepiennik Strzyżewski

21 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Łącznie interwencji ROK 2014 ROK 2015

22 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Interwencje domowe ROK 2014 ROK 2015

23 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Łącznie interwencji Rejon Interwencje ogółemInterwencje domowe Gmina Ciężkowice Gmina Gromnik Gmina Rzepiennik Strzyżewski Łącznie

24 K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE Dziękuję za uwagę.


Pobierz ppt "K OMENDA M IEJSKA P OLICJI W T ARNOWIE www.tarnow.policja.gov.pl KOMISARIAT POLICJI W CIĘŻKOWICACH OCENA ROCZNA ZA 2015r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google