Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Perspektywy dla branży Hodowla zwierząt Struktura regionalna produkcji zwierzęcej w 2014 roku w tysiącach ton.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Perspektywy dla branży Hodowla zwierząt Struktura regionalna produkcji zwierzęcej w 2014 roku w tysiącach ton."— Zapis prezentacji:

1

2 Perspektywy dla branży

3 Hodowla zwierząt Struktura regionalna produkcji zwierzęcej w 2014 roku w tysiącach ton

4 Uprawa roślin Ogólna struktura upraw na Ukrainie PszenicaKukurydza Jęczmień Słonecznik Owoce i jagody Soja Ziemniak Rzepak Warzywa Buraki Cukrowe Ukraina produkuje tyle kukurydzy ile Kanada i RPA razem wzięte. Ukraina produkuje tyle jęczmienia ile Argentyna i Maroko razem wzięte. Ukraina hoduje tyle słonecznika, ile UE i Chin. 22% warzyw produkowanych na Ukrainie to pomidory. Produkcja owoców na Ukrainie niemal nie uległa zmianie od dwudziestu lat z rzędu.

5 Produkty niszowe Kwota produkcji miodu w UE (5 tysięcy ton) została osiągnięte przez producentów już 2 stycznia 2015 10 głównych importerów ukraińskiego miodu

6 Przemysł przetwórczy

7 Produkcja ekologiczna Na Ukrainie jest 175 certyfikowanych gospodarstw ekologicznych (od 2014). Szacowany wewnętrzny rynek na produkty ekologiczne na Ukrainie to 14,5 mln € Energia z biomasy Jedynie 8-10% całkowitej biomasy (28 mln ton w przeliczeniu na ropę naftową) podlega wykorzystaniu. Około 109 mln ton odpadów corocznie powstaje w rolnictwie, z czego tylko 55% podlega recyklingowi.

8


Pobierz ppt "Perspektywy dla branży Hodowla zwierząt Struktura regionalna produkcji zwierzęcej w 2014 roku w tysiącach ton."

Podobne prezentacje


Reklamy Google