Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazywamy się Zumba Queens! Jesteśmy dziewiątką energicznych dziewczyn, które poprzez udział w konkursie spełniają się w roli instruktorek fitness. Prowadzimy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazywamy się Zumba Queens! Jesteśmy dziewiątką energicznych dziewczyn, które poprzez udział w konkursie spełniają się w roli instruktorek fitness. Prowadzimy."— Zapis prezentacji:

1 Nazywamy się Zumba Queens! Jesteśmy dziewiątką energicznych dziewczyn, które poprzez udział w konkursie spełniają się w roli instruktorek fitness. Prowadzimy zajęcia w każdy wtorek i piątek o 17 na sali gimnastycznej w naszym liceum im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu. Na naszym fanpagu udostępniamy informacje o nas i o naszych zajęciach. Udzielamy wywiadów do lokalnych stron internetowych, radia czy telewizji z naszej miejscowości. Tempo prowadzonej zumby jest dostosowywane do każdego dlatego na nasze zajęcia przychodzą nie tylko młode licealistki, ale także dorosłe kobiety i chłopcy. Na każdym treningu jest również kącik dla dzieci, aby mamy,uczestniczące w zajęciach, nie musiały się o nie martwić.

2 Wiktoria Izabela Zuzanna Marta Paulina KingaKatarzyna DagmaraAleksandra

3 Dlaczego zumba? Jest to rodzaj rozrywki, który nas interesuje. Taniec sprawia nam przyjemność, a podczas zajęć W-Fu często prowadziłyśmy ćwiczenia przy muzyce dla naszej klasy. Dlatego zumba jest idealnym rozwiązaniem na miniprzedsiębiorstwo. Co dają nam zajęcia? Na naszych zajęciach spotykamy dużo interesujących ludzi, których staramy się zarażać energią oraz pozytywnym nastawieniem do zdrowego trybu życia. Pomimo tego, iż zumba zajmuje większość naszego wolnego czasu staramy się, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Nigdy nie zapominamy o uśmiechu. Dlaczego akurat taki skład Zumby Queens? Nasz zespół składa się z dziewięciu przyjaciółek, które poznały się w liceum. Chodzimy do tej samej klasy. Razem dzielimy ławki oraz pasje do tańca. Jesteśmy bardzo zgrane, więc współpraca nie stwarza problemów. Gdy Pani Jowita Królikowska (nasza nauczycielka od przedsiębiorczości i W-Fu) zaproponowała nam udział w konkursie nie wahałyśmy się ani chwili. Jaki jest cel Naszych zajęć? Oczywiście wygranie konkursu, ale na razie o tym nie myślimy. Zajmujemy się teraz organizacją na termy do Uniejowa oraz zajęć z okazji dnia kobiet. Na naszą zumbę patrzymy również jak na praktykę na przyszłość. Postawiłyśmy sobie wysoko poprzeczkę. Mamy wiele planów i pomysłów i zamierzamy wywiązać się ze wszystkiego co postanowiłyśmy.

4 Cieszymy się, gdyż poprzez te zajęcia i konkurs częściowo spełniamy swoje marzenie. Tak dobrze się bawimy, iż postanowiłyśmy kontynuować naszą działalność po konkursie. Już dostałyśmy kilka propozycji współpracy i mamy wielkie nadzieje, że ten plan wejdzie w życie! :)


Pobierz ppt "Nazywamy się Zumba Queens! Jesteśmy dziewiątką energicznych dziewczyn, które poprzez udział w konkursie spełniają się w roli instruktorek fitness. Prowadzimy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google