Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Założycielką i pierwszą panią dyrektor tejże szkoły była Leokadia Bergerowa. Szkoła początkowo mieściła się w Trzepowie koło Płocka i była jedynie szkołą

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Założycielką i pierwszą panią dyrektor tejże szkoły była Leokadia Bergerowa. Szkoła początkowo mieściła się w Trzepowie koło Płocka i była jedynie szkołą"— Zapis prezentacji:

1

2 Założycielką i pierwszą panią dyrektor tejże szkoły była Leokadia Bergerowa. Szkoła początkowo mieściła się w Trzepowie koło Płocka i była jedynie szkołą żeńską. Obecnie dyrektorem naszej placówki jest mgr.inż. Jacek Kłosiński

3 Szkoła nosi nazwę Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Położona jest w malowniczym miejscu, w Górach k/ Płocka. W jej pobliżu znajduje się piękny Gostynińsko-Włocławski las oraz Jezioro Górskie.

4 Jezioro Górskie Czyż to nie jest piękny widok?

5

6 Nasza na pewno nie jest. W szkole organizowanych jest wiele wyjść rekreacyjno- edukacyjnych. Są też prowadzone koła zainteresowań m.in. przyrodnicze, europejskie etc. Szkoła bierze udział w wielu programach naukowych, które urozmaicają uczniom naukę.

7 W mojej szkole można wybrać interesujący, przyszłościowy zawód. Szkoła oferuje naukę w Technikum, Szkole Zawodowej i Zaocznej.

8 Najpopularniejsze kierunki technik żywienia i gospodarstwa domowego technik hotelarstwa technik rolnik technik informatyk

9

10 Jestem uczennicą klasy pierwszej rolniczej. Wybierając szkołę oraz kierunek zawodu kierowałam się swoimi możliwościami i zainteresowaniami m.in. hodowlą i fizjologią zwierząt. W przyszłości pragnę ukończyć studia weterynaryjne. Interesuję się również fotografiką i sztuką.

11 Przychodząc do tej szkoły nastawiona byłam pozytywnie. Moje nastawienie się nie zmieniło. Staram się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i dążyć do ustalonego przez siebie celu.

12 Moja klasa również zaskoczyła mnie pozytywnie. Moim zdaniem jesteśmy bardzo zgraną i dobrą klasą.

13 Jak już pisałam wcześniej moim marzeniem jest ukończenie studiów na kierunku weterynaryjnym na SGGW w Warszawie. Dlatego będę się starała, aby ukończyć tę szkołę z jak najlepszym wynikiem.

14


Pobierz ppt "Założycielką i pierwszą panią dyrektor tejże szkoły była Leokadia Bergerowa. Szkoła początkowo mieściła się w Trzepowie koło Płocka i była jedynie szkołą"

Podobne prezentacje


Reklamy Google