Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W zdrowym ciele – zdrowy duch. To projekt edukacyjny promujący zdrowy styl życia. Pomysł na realizację projektu zrodził się podczas zajęć edukacyjnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W zdrowym ciele – zdrowy duch. To projekt edukacyjny promujący zdrowy styl życia. Pomysł na realizację projektu zrodził się podczas zajęć edukacyjnych."— Zapis prezentacji:

1 W zdrowym ciele – zdrowy duch

2 To projekt edukacyjny promujący zdrowy styl życia. Pomysł na realizację projektu zrodził się podczas zajęć edukacyjnych nawiązujących do zdrowego żywienia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. W projekcie brała udział klasa III a. Koordynatorem tego projektu była Pani Alina Szykuła Mając na uwadze dzisiejszy tryb życia każdego młodego człowieka głównym celem projektu było uświadomienie - nam dzieciom - jak ważną rolę w życiu spełnia zdrowe odżywianie się jak również aktywne spędzanie wolnego czasu. Społeczność klasowa z dużym aplauzem wyrażała dużą aktywność w jego realizacji. Najbardziej wartościowym elementem była praca w grupach oraz zajęcia sportowe i artystyczne. Uczniowie dzięki swej niesamowitej energii oraz kreatywności doskonale poradzili sobie z zadaniami. Zostali podzieleni na poszczególne grupy tematyczne: takie jak: I grupa: Wyspa witaminek II grupa: Piramida zdrowego żywienia III grupa: Śmietnik niezdrowych produktów IV grupa: Sport to zdrowie V grupa: Tańcz, śpiewaj razem z nami

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22 Ruch jest dla człowieka największą wartością dlatego idźmy przez życie stosując zasadę Nasze zdrowie w naszych rękach.


Pobierz ppt "W zdrowym ciele – zdrowy duch. To projekt edukacyjny promujący zdrowy styl życia. Pomysł na realizację projektu zrodził się podczas zajęć edukacyjnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google