Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJA PROGRAMU. Corbo Polska Sp. z o.o. Co to jest ISO Manager? ISO-Manager jest wygodnym i skutecznym narzędziem dla wszystkich organizacji mających.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJA PROGRAMU. Corbo Polska Sp. z o.o. Co to jest ISO Manager? ISO-Manager jest wygodnym i skutecznym narzędziem dla wszystkich organizacji mających."— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJA PROGRAMU

2 Corbo Polska Sp. z o.o. Co to jest ISO Manager? ISO-Manager jest wygodnym i skutecznym narzędziem dla wszystkich organizacji mających do czynienia z zarządzaniem Jakością. Pozwala na szybki dostęp do wszelkich potrzebnych dokumentów i zapisów jakości. Ułatwia planowanie działań i terminów, rejestrowanie wyników, oraz powiadamianie osób odpowiedzialnych za ich przeprowadzenie.

3 Corbo Polska Sp. z o.o. Funkcje ISO Managera Umożliwia zaplanowanie terminów auditów wewnętrznych, ich przygotowanie oraz rejestrowanie; Daje możliwość oceny dostawców za pomocą samodzielnie ustalonych kryteriów; Generuje dane niezbędne do przeglądu systemu przez kierownictwo; Ułatwia nadzór nad narzędziami, instrumentami pomiarowymi i wyposażeniem; Administruje komunikacją wewnętrzną Rejestrowanie, nadzorowanie i analizowanie skarg, zażaleń i reklamacji;

4 Corbo Polska Sp. z o.o. Funkcje ISO Managera cd. Sprawuje nadzór nad dokumentami, skorelowanymi z plikami Word oraz Excel Narzędzie powiadamiania o działaniach, pozwala na skuteczne informowanie wskazanych pracowników o potrzebie podjęcia działań. System powiadomień obejmuje także informowanie poprzez pocztę e-mail; Możliwość prowadzenia osobnych analiz dla poszczególnych oddziałów firmy. Katalog danych teleadresowych i innych dotyczących dostawców, klientów oraz firm współpracujących; W każdym module istnieje możliwość wydrukowania raportu; Wbudowane narzędzie analiz statystycznych do zastosowania dla wszystkich modułów programu.

5 Corbo Polska Sp. z o.o.

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21


Pobierz ppt "PREZENTACJA PROGRAMU. Corbo Polska Sp. z o.o. Co to jest ISO Manager? ISO-Manager jest wygodnym i skutecznym narzędziem dla wszystkich organizacji mających."

Podobne prezentacje


Reklamy Google