Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

które nie przekazują danych do systemu rekrutacji elektronicznej

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "które nie przekazują danych do systemu rekrutacji elektronicznej"— Zapis prezentacji:

1 które nie przekazują danych do systemu rekrutacji elektronicznej
5 KROKÓW DO SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej? Instrukcja dla uczniów, którzy uczą się w gimnazjach które nie przekazują danych do systemu rekrutacji elektronicznej

2 Załóż konto na stronie internetowej www.malopolska.edu.com.pl.
Elektroniczny system działa według następujących zasad: kandydat otrzymuje miejsce tylko w jednym oddziale, usytuowanym najwyżej w jego hierarchii, do którego wygrał konkurencję z innymi kandydatami. UWAGA Oznacza to, że kandydat nie blokuje miejsca w oddziałach niżej usytuowanych w jego hierarchii. Załóż konto na stronie internetowej Możesz to zrobić od 7 maja UWAGA!!! Zapamiętaj swój login (identyfikator) i hasło.

3 Elektroniczny system działa według następujących zasad:
kandydat otrzymuje miejsce tylko w jednym oddziale, usytuowanym najwyżej w jego hierarchii, do którego wygrał konkurencję z innymi kandydatami. UWAGA Oznacza to, że kandydat nie blokuje miejsca w oddziałach niżej usytuowanych w jego hierarchii. Przejrzyj ofertę szkół. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować. Wydrukuj podanie, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym) i zanieś je do szkoły, w której jest oddział wybrany przez Ciebie jako pierwszy. Będzie to Twoja szkoła pierwszego wyboru. Zrób to do 15 czerwca 2012, do godziny 15:00 Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w maksymalnie trzech szkołach. Ustal kolejność oddziałów, w jakiej chciałbyś się do nich dostać

4 Elektroniczny system działa według następujących zasad:
kandydat otrzymuje miejsce tylko w jednym oddziale, usytuowanym najwyżej w jego hierarchii, do którego wygrał konkurencję z innymi kandydatami. UWAGA Oznacza to, że kandydat nie blokuje miejsca w oddziałach niżej usytuowanych w jego hierarchii. Po otrzymaniu świadectwa ze szkoły zaloguj się ponownie do systemu i przepisz do odpowiedniego formularza oceny, wyniki egzaminu gimnazjalnego oraz informacje o szczególnych osiągnięciach. Zanieś kopię świadectwa oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru. Zrób to do 3 lipca 2012, do godziny 15:00. Pamiętaj! Musisz zanieść tyle kopii dokumentów, ile szkół wybrałeś w systemie.

5 Elektroniczny system działa według następujących zasad:
kandydat otrzymuje miejsce tylko w jednym oddziale, usytuowanym najwyżej w jego hierarchii, do którego wygrał konkurencję z innymi kandydatami. UWAGA Oznacza to, że kandydat nie blokuje miejsca w oddziałach niżej usytuowanych w jego hierarchii. Od 5 lipca 2012, od godz. 13:00 możesz sprawdzić, do której szkoły zostałeś zakwalifikowany.

6 Elektroniczny system działa według następujących zasad:
kandydat otrzymuje miejsce tylko w jednym oddziale, usytuowanym najwyżej w jego hierarchii, do którego wygrał konkurencję z innymi kandydatami. UWAGA Oznacza to, że kandydat nie blokuje miejsca w oddziałach niżej usytuowanych w jego hierarchii. Aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w szkole, do której zostałeś zakwalifikowany, dostarcz do tej szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu. Powinieneś to zrobić do 9 lipca 2012, do godziny 14:00. Pamiętaj! Nie czekaj z wykonaniem zadań do ostatniej chwili!!!

7 to wszystko! Powodzenia!
Elektroniczny system działa według następujących zasad: kandydat otrzymuje miejsce tylko w jednym oddziale, usytuowanym najwyżej w jego hierarchii, do którego wygrał konkurencję z innymi kandydatami. UWAGA Oznacza to, że kandydat nie blokuje miejsca w oddziałach niżej usytuowanych w jego hierarchii. to wszystko! Powodzenia!


Pobierz ppt "które nie przekazują danych do systemu rekrutacji elektronicznej"

Podobne prezentacje


Reklamy Google