Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Instrukcja dla uczniów, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kluczborskim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Instrukcja dla uczniów, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kluczborskim."— Zapis prezentacji:

1

2 5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Instrukcja dla uczniów, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kluczborskim

3 5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Załóż konto na stronie internetowej https://opolskie.edu.com.pl Zapamiętaj swój login i hasło! Możesz to zrobić od 24 maja 2010 r.

4 5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Przejrzyj ofertę szkół. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować. Wydrukuj podanie, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym) i zanieś je do szkoły, w której jest oddział wybrany przez Ciebie jako pierwszy. Będzie to Twoja szkoła pierwszego wyboru. Zrób to do 8 czerwca 2010 r. Możesz to zrobić od 24 maja 2010 r.

5 5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Po otrzymaniu świadectwa ze szkoły zaloguj się ponownie do systemu i przepisz do odpowiedniego formularza swoje oceny oraz inne osiągnięcia. Zanieś kopie świadectwa oraz kopie zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru. Uwaga! Musisz zanieść tyle kopii tych dokumentów, ile szkół wybrałeś w Systemie! Masz na to czas w terminie od 25 do 29 czerwca 2010 r. do godziny 15:00.

6 5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Od 1 lipca 2010 r. od godziny 10:00 możesz sprawdzić, do której szkoły zostałeś zakwalifikowany.

7 5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w szkole, do której zostałeś zakwalifikowany, dostarcz do tej szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu. Powinieneś to zrobić do 5 lipca 2010 r. do godziny 15:00. Pamiętaj! Nie czekaj z wykonaniem zadań do ostatniej chwili! …to wszystko! Powodzenia!


Pobierz ppt "5 kroków do szkoły ponadgimnazjalnej Instrukcja dla uczniów, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kluczborskim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google